Kartalkaya Snowboard Kayak Pist Haritası
Sayfa 1/15 12311 ... SonSon
144 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya Snowboard Kayak Pist Haritası

Standart Kartalkaya Snowboard Kayak Pist Haritası

Her düzeydeki kayakçılara uygun olan ve merkezinde bulunan on üç pistin en uzunu bin dört yüz metre.

Yeni başlayanlar için baby liftlerin de bulunduğu bölgede ortalama kar kalınlığı 2m. Bölgede konaklamak için 3 otel bulunuyor. Dorukkaya otelin kendi pistleri daha çok snowboardcuları çekerken, Grand Kartal ve Kartal otel pistleri ise kayakçılar tarafından tercih edilse de, birkaç pisti snowboard için gerçekten kusursuz denebilecek kadar iyi.

Bunların başında Köroğlu liftinin etrafındaki iki pist ve Cafenin önündeki büyük lift'in etrafındaki siyah pistler. Snowboard’a yeni başlayanlar için Resuldede pisti öneriliyor. Ilerledikçe Kazankaya, Nazlı, Narin gibi pistlere geçilebilir.

Eğer iyi bir boardcuyum diyorsanız Dorukkaya Otel pistlerinden Nazlı'nın hemen yanında 2006 kış sezonunda açılan Snow Park tam size göre.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

Standart Ynt: Kartalkaya Snowboard Kayak Pist Haritası

dorukkaya'nın pistleri gayet güzel bence. çok acayip bir zamanda gitmedikçe liftler bomboş oluyor. en fazla 2-3 dakika sıra bekleniyor. yalnız chair liftle yukarı çıktıktan sonra nazlı pistine ulaşmak biraz sorun oluyor. eğim bir garip bir yerde yokuş başlıyor ve duraksız board keyfiniz bi anda işkenceye dönüşüyor. belki de benim kazmalığımdandır ama yine de eğimin ters yöne olması garip. nazlı ise çok iyi acayip geniş bir pist. eğitim pisti ise minnacık, hızı alamayıp ufak bir uçuruma yuvarlanma riski her zaman mevcut. ayrıca acemiler için eğitim pistinin ortasında koca bir ağaç bulunuyor. kartal otel'deki pistleri tam bilmiyorum ancak en çok konuşulan lift köroğlu'nun sezonun büyük bir kısmında sis yüzünden kapalı olduğunu biliyorum. bence kaymak için en güzel yer burası.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Standart Cevap: Kartalkaya Snowboard Kayak Pist Haritası

Bu yılki favorim Kartal Otel Snowboard Parkı olacak... :D

Nasıl Bolu Kartalkaya'da 0 cm kar war yanlısları war bu meteroloji uzmanlarının ölçmeyi bilmiyorlar grand kartal kamerasına bakın ve otelin sitesine 22 cm kar gözüküyor o 30 çıkmıştır bile :D

az daha sabır... pist haritasında kar kalınlığını tartışmanın alemi yok arkadaşlar... :D

+1.
    1-2 hafta daha sabredelim...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

dorukkaya otelinin pistleri kayaga yeni baslayanlar icin uygun mu??

Alıntı Diamond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dorukkaya otelinin pistleri kayaga yeni baslayanlar icin uygun mu??
    pek uygun bulmuyorum... bir kere daha erken buzlaşıyor, chair lift için uzunca bir yol gitmek gerekiyor... chair'e inişin son kısmı acemiler için dar ve tehlikeli iki dönüş içeriyor... chair'den inince yolları karıştırıp doruka, olimpiyata veya snowparka doğru inilmesi de muhtemel... o kadar kötüledik iyi taraflarını da söyleyelim bari... :D nazlı, nazar veya otel önündeki baby liftte takılacaksa büyük bir sorun olmaz...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pek uygun bulmuyorum... bir kere daha erken buzlaşıyor, chair lift için uzunca bir yol gitmek gerekiyor... chair'e inişin son kısmı acemiler için dar ve tehlikeli iki dönüş içeriyor... chair'den inince yolları karıştırıp doruka, olimpiyata veya snowparka doğru inilmesi de muhtemel... o kadar kötüledik iyi taraflarını da söyleyelim bari... :D nazlı, nazar veya otel önündeki baby liftte takılacaksa büyük bir sorun olmaz...
    bişi olmaz yaaa, boğulacaksan büyük denizde boğul
    chair haricindekiler gayet uygundur...

olimer kartal pistleri nasıldır, tavsiye alalım...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişi olmaz yaaa, boğulacaksan büyük denizde boğul
    chair haricindekiler gayet uygundur...

olimer kartal pistleri nasıldır, tavsiye alalım...
    kartal pistleri şükeladır... kayakçıya %99.9 uygundur... resul dede pistinin tatlı eğimi ve genişliği acemiye yeter de artar zaten... arzu ederse çanaktan yavaş yavaş iner chair'e biner dinlenir... otele dönmek isterse arka çanak veya otele dönüş yolunda zorlanmaz... sadece otelden liftlere inerken bir miktar zorluk yaşayabilir... onu da kar sapanıyla geçer... mesafe kısa zaten...

Sayfa 1/15 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler