Reklam Yıldızını Tanıdınız mı?
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
74 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Reklam Yıldızını Tanıdınız mı?

Standart Reklam Yıldızını Tanıdınız mı?

İsim:  berat.jpg
Görüntüleme: 742
Büyüklük:  304.8 KB (Kilobyte)
    Firma izmirli oldugu için konuyu buraya açtım
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Standart Cevap: Reklam Yıldızını Tanıdınız mı?

Foto nun sahibi arkadaşımız istediği an bu konu kaldırılsın lütfen..Konu ona ait..

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayda diyorummm, bu benim ya laa Ben konuyu tabi hala anlıyamadım şoktan dolayı.Bu tur şirketi benim fotoğrafın üzerine indirim kuponu diye imzayı çakmış yani,arkadaşlar özel indirim veremiyorum kimseye , baksanıza ben bile bedavaya gitmişim Ve bu ilan malum sitede yer alıyor.???? Müftülüğe bir telefon açıp soralım bakalım konu neymiş ???
    İndirimden bizim niye haberimiz yok allah allah
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Standart Reklam Yıldızını Tanıdınız mı?

Hahahaha saka gibi bu yaww
    Tebrik ederiz Beratcim, tum sanal alemi fotografinla ele gecirdin..

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenkcim bu durumu meydana çıkardığın için öncelikle teşekkürler dostum.
    Bu arada gizli reklam yıldızıymışım ben, benim bile senden haberim oldu, düşün artık ?Adamlar face, nete her yere virüs gibi fotoyu basmışlar??
    ünlü olduguna göre artık bizleri tanımassın bir imza alabilirmiyim

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahaha saka gibi bu yaww
    Tebrik ederiz Beratcim, tum sanal alemi fotografinla ele gecirdin..
    Berat bir aydır gece gündüz siteye yeni logo için kastırsın dursun; adamlar direk yıldız yapmışlar.biz kıymetini bilemedik

Arkadaşlar Merhaba,
    Öncelikle ilginc bir şans olmuş.
    resim tasarımı bize ait tabi Anasayfa ve facebook.com/turizmir adreslerinde yayınlandı.
    Tabiki resim google görsellerinden alındı.
    Ancak konuyu açarken ayıp yuh bukadarı gibi birşey yazılmış orayı anlayamadık.
    Resim sahibi istediği takdirde rahatsızsa eğer tasarımı elbet değiştirebiliriz.
    Sonuç olarak googledan resim alındığında kime ait oluduğunu bilmek elbet imkansız bunu sizde az çok bilirsiniz.
    Ayıp olan bir durum varsa tekrar düşünün isterseniz.
    Dediğimiz gibi resim sahibi rahatsızsa eğer tasarım değişecektir.
    Kendisi bize ulaşmış olup bizde ondan kararını bekliyoruz.
    Saygılar
    Başaran Sarıoğlu
    Turizmir
    Enigma Travel

Alıntı basow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,
    Öncelikle ilginc bir şans olmuş.
    resim tasarımı bize ait tabi Anasayfa ve facebook.com/turizmir adreslerinde yayınlandı.
    Tabiki resim google görsellerinden alındı.
    Ancak konuyu açarken ayıp yuh bukadarı gibi birşey yazılmış orayı anlayamadık.
    Resim sahibi istediği takdirde rahatsızsa eğer tasarımı elbet değiştirebiliriz.
    Sonuç olarak googledan resim alındığında kime ait oluduğunu bilmek elbet imkansız bunu sizde az çok bilirsiniz.
    Ayıp olan bir durum varsa tekrar düşünün isterseniz.
    Dediğimiz gibi resim sahibi rahatsızsa eğer tasarım değişecektir.
    Kendisi bize ulaşmış olup bizde ondan kararını bekliyoruz.
    Saygılar
    Başaran Sarıoğlu
    Turizmir
    Enigma Travel
    O tür bir ifadenin kullanılmasının neresini anlayamadınız ki? Sonuçta kendinizin veya kendi grubunuzdan birinin resmini bir yerde görünce siz şaşırmazmısınız. Bu bir şaşkınlık ifadesidir. Ayrıca google'dan resim alındığında, eğer o resim bir duvar kağıdı falan değilse kime ait olduğunu anlarsınız. Örneğin bu resmi Berat arkadaşımız muhtemelen facebook, kartutkusu vb. yerlerde paylaşmış olabilir (tabi eğer başka birisi bu resmi farklı ortamlarda paylaşmadıysa). Ve google görseller hangi sayfada paylaşıldığını gösterir. Ve %50 ile %99 arasında resmin kime ait olduğu saptanabilir. Bunu niye saptamadınız diye yazmıyorum sakın yanlış anlaşılmasın. Teknik olarak google ile ilgili yanlış bilgi oluşmaması açısından ..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

haklısınız bende Gorsem belki sunu derdim vayy adamlar resmimi reklam yapmişlar diye mutlu olurdum belki heycanlanırdım .
    ama sonuc olarak adamlar calmıs falan gibi de demezdim inanın. ben sadece buna üzüldüm.
    Orn bilgisayarınıza arka plan icin bi resim aldıgınızda calmıs olmazsınız herelde.
    Ama yinede sonuc olarak resim sahibi rahatsız olmakta haklı olabilir o konuya birşey diyemem.
    Dediğim gibi rahatsızsa tabiki tasarım değişir.
    Kendisinden haber beklemekteyiz.

uslubum sert kaçmış şimdi siz söyleyince kendimi sizin yerinize koyup değerlendirdim. o ifadeleri değiştireceğim. bir fotograf kolajının olay olmasına gerek yok.sisde neticede ticari faaliyet gösteren bir firmasınız.herkes hassasiyetlerini ve kalite çizgilerini korumalı

Sayfa 1/8 123 ... SonSon