Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?

Standart Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?

Arkadaşlar Merhaba;
    2012 yılı itibari ile yayın hayatına başlayan Kardelen Tv ile Önümüzdeki hafta görüşmeyi planladığım önemli bi konuyu paylaşmak istiyorum sizlerle.. Ön görüşme yapılmış olup kanala davet edildim.. Eğer kabul edilirse bi tv programına imza atabiliriz.. ve üzülerek söylüyorumki rotayı Sarıkamıştan Palandökene çevirmenizi sizden rica edebilirm eğer olumlu bi cvp alırsam tabi..
    Hayal Edebilirmisiniz Şöyleeeeee KarTutkusu adı altında bi Tv Programı.. Biz Hayal Ettik Olacakkk inş..

Düşünülen Tv Programında;
    Kış sporu yapılan tesislerimizin tanıtımı..
    Tesislerimizden günlük görüntüler..
    Tüm Dünya Üzerinde Kış Sporlarıyla ilgili yapılan yarışmalar ve görüntüleriyle ilgili değerlendirmeler..
    Sporla ilgilenen Türk Sporcularımızın katıldıkları yarışmaları değerlendirmek, yaptıkları hataları, eksikleri göz önüne sunmak..
    Düşünülen programa bir çok Konuk davet edip canlı yayında Kayak, Snowboard, Snowkite, Dağcılık vs.. Tüm Kış sporlarıyla ilgili pratik bilgiler vermek..
    Sporlarla ilgili bir çok konuyu konuklarla tartışmaya sunmak..
    Her hafta kartutkusu üyelerinden farklı simaları programa davet etmek..
    Kış Sporlarına yeni başlayanlar için pratik bilgiler vermek...

Genel Olarak Tüm Kış Sporlarıyla ilgili; canlı, dünyaca sevilen sporlarla, davet edilen konuklarla, dopdolu sadece 1 saatlik veya 45 dk lık bi Tv Programı sadece düşüncelerimizde..

Farklılık yaratmak, Türkiyenin Tek Kış Sporlarıyla ilgili TV Programının gerçekten ses getireceğine inanarak (dünyaca sevilen bu sporların ses getirmesi muhtemel birşey olsa gerek) bu yola çıkmak istiyorum..
    Sadece Destek Bekliyorum..

Daggerunion la birlikte projeyi geliştirme aşamaları şuan devam ediyor.. son noktayı kanal koyacak tabiki.. ve tabiki sizlerin düşünceleri...
    Konu By_SiBoRg tarafından (10-01-2013 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Standart Cevap: Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?

.?? İlgi görmedi pek.. İptalmı etsek ne yapsak...
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Standart Cevap: Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?

Böyle bir program güzel olur.
    Ama Sarıkamış rotası değişmez..
    Rezervasyonlar yapıldı
    Belki programı orada gerçekleştirirsin ?
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Çok güzel haber By_SiBoRg, tabiki bu tur girişimler bizlerinde hoşuna gider
    Siz bir ön görüşmeyi yapın daha sonra detaylar hakkında konuşuruz..

Çok güzel yaa TV de Kartutkusu isimli bir program

Alt yapı kartutkusuna ait olacak ama Cem abi.. KT adına görüşmeler yapılıyor çünkü Canlı yayında Program sunuculuğuna hazır ol derim ben

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir program güzel olur.
    Ama Sarıkamış rotası değişmez..
    Rezervasyonlar yapıldı
    Belki programı orada gerçekleştirirsin ?
    Sarıkamışa Zaten kesin gelicem.. Çekim yapıp yayınlarız.. Ama KT ekibini bi canlı yayınada almak lazım diye düşünüyorum..

Alıntı By_SiBoRg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarıkamışa Zaten kesin gelicem.. Çekim yapıp yayınlarız.. Ama KT ekibini bi canlı yayınada almak lazım diye düşünüyorum..
    3-5 kişi atlar geliriz, yeterki proje güzel olsun

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-5 kişi atlar geliriz, yeterki proje güzel olsun
    İnş Güzel olacak.. Çalışmalara ara vermeden devam Sunucumuzda hazır.. CemKA.. .

Standart Ynt: Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?

Alıntı By_SiBoRg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz tamam oldu dedikten sonra bir hal caresini buluruz

Standart Cevap: Ynt: Tutkuda Son Nokta :) KarTutkusu Adı altında TvProgramına Ne Dersiniz.?

Kardelen Tv nin ayıbı...
    Görüşmeler sonucunda olumlu bakılan Kartutkusu programını 2 aydır bekletiyorlar neredeyse....projeyi ele alan kanal, ilk başta yeşil ışık yakıp " neden olmasın " dedi... şimdi "proje incelemede" diye maille bilgilendirme yapmışlar.. Ula zaten 2 aydır inceliyordunuz.. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım.. Resmen ekiyorlar kaç aydır... Projem çalınır başkalarının eline verilirse valla cıngar çıkarırım.. Gece Gece sinirlerm hopladı...