Uludağ Kayak Merkezi için En Doğru Kar Yağışı ve RÜZGAR Tahmin Merkezleri - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Uludağ Kayak Merkezi için En Doğru Kar Yağışı ve RÜZGAR Tahmin Merkezleri

Standart Cevap: Uludağ Kayak Merkezi için En Doğru Kar Yağışı ve RÜZGAR Tahmin Merkezleri

Emrahçım,

Hani bu hafta sonu Uludağ yaptığını varsayalım. Ondan sonraki hafta da Erciyese bekliyorum. 18-20 Ocak ordayım. Bol bol snowkite yaparız.

Bu arada Madenler ile ilgili biraz bilgi vereyim. Mekan gayet uygun. Tek sorun sis çok sık oluyor. Tek sorun bu. Eğer sis yoksa bir şekilde 5-10 know rüzgar oluyor ki bize gayet yeterli. Madenler de en tecrübeli Snowkite çı dostumuz Bursalı Sunay İmamoğlu. Her şekilde lojistik destek verecebilecek tecrübeli bir arakadaş kendisi. Orada en çok kayan o.
    Murat Bükey
    Leaders of Snowkite Evolution
    Mobile: +90 532 615 07 33
    www.ozonehobby.com
    info@ozonehobby.com

Standart Ynt: Uludağ Kayak Merkezi için En Doğru Kar Yağışı ve RÜZGAR Tahmin Merkezleri

Alıntı bukeym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrahçım,

Hani bu hafta sonu Uludağ yaptığını varsayalım. Ondan sonraki hafta da Erciyese bekliyorum. 18-20 Ocak ordayım. Bol bol snowkite yaparız.

Bu arada Madenler ile ilgili biraz bilgi vereyim. Mekan gayet uygun. Tek sorun sis çok sık oluyor. Tek sorun bu. Eğer sis yoksa bir şekilde 5-10 know rüzgar oluyor ki bize gayet yeterli. Madenler de en tecrübeli Snowkite çı dostumuz Bursalı Sunay İmamoğlu. Her şekilde lojistik destek verecebilecek tecrübeli bir arakadaş kendisi. Orada en çok kayan o.
    Aslinda bu hafta sonu erciyes e bilet almistim Murat, ama Uludag icin verilmis bir sozumu hatirlayinca bileti yakip rotayi uludag a cevirdim.
    Sunay ile surekli irtibat halindeyiz, kısmetse cumartesi maden de beraber snowkite yapacagız

Standart Cevap: Uludağ Kayak Merkezi için En Doğru Kar Yağışı ve RÜZGAR Tahmin Merkezleri

Geçtiğimiz haftasonu olmadı şansımıza sis kalkamadı bir türlü artık önümüzdeki maçalara bakarız

Alıntı Caravelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz haftasonu olmadı şansımıza sis kalkamadı bir türlü artık önümüzdeki maçalara bakarız
    Evet bu hafta sonu Uludağ da ki sis bizim için kötü oldu. Halbuki rüzgarda tam 9 knot du , hava güzel olsaydı tadından yezmez di
    Belki önümüzdeki hafta sonu Uludağ da günü birlik bi deneme daha yapabiliriz ne dersin

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu hafta sonu Uludağ da ki sis bizim için kötü oldu. Halbuki rüzgarda tam 9 knot du , hava güzel olsaydı tadından yezmez di
    Belki önümüzdeki hafta sonu Uludağ da günü birlik bi deneme daha yapabiliriz ne dersin
    Bende aynı şeyi teklif edecektim Umarım haftaya hava güzel olur doya doya kite yaparız

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler