WhiteFest - WinterFest 2013
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: WhiteFest - WinterFest 2013

Standart WhiteFest - WinterFest 2013

Bu sene de yine 2 tane farklı organizasyon var aynı tarihlerde 1. ve 2. Bölgede gidecek arkadaşlar var mı?

Ps:Konuyu yanlış yere açtıysam lütfen taşıyın

Standart Cevap: WhiteFest - WinterFest 2013

Grubun geneli sarıkamış yada bansko tercihinde bulunmuş 1. yada 3. dönem daha az kalabalık olacağı için gitmeyi planlıyorum. Ya da hiç böyle bir çılgınlıga karışmasam mı yorum ve görüş bekliyorum

Standart WhiteFest - WinterFest 2013

Cok kalabalik olur. Kaydiginizdan anlamayabilirsiniz. Ama eglence icin gidiyorsaniz o baska.

Sömestre denk getirmeden ocak 20-24 yada şubat 10-14 düşünüyoruz. Tabi izinleri ayarlayabilirsek. Şuan için kesin karar veremedim ama gruptanda giden birileri varsa daha keyifli vakit geçirilir diye düşündüm biz eşim ile 2 kişi gitmeyi planlıyoruz 2. bölge karinna ya da monte baia yada giden başkları da varsa aynı otelde kalıp sohbet muhabbet .Boşuna telsiz taşımıyayım yanımda

10-14 Şubat da WHİTEFEST e gidiyorum aslında aynı şey ama otel bölüşümü olmuş ilk kez gidecem 2. bölge de 5 gün snowboard kendimi çok geliştireceğime inanıyorum en büyük hayallerimde biri olursa bu 5 gün içinde

big air bag günü

Uploaded with ImageShack.us

kesinlikle katılacam

Bu Konudaki Etiketler