Snowboard a Nasıl Başlanır Yazısı ile BlogcaDergi.com dayız.
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Snowboard a Nasıl Başlanır Yazısı ile BlogcaDergi.com dayız.

Thumbs up Snowboard a Nasıl Başlanır Yazısı ile BlogcaDergi.com dayız.

Snowboard a Nasıl Başlanır Yazısı ile BlogcaDergi.com dayız.

Yayın hayatına 1 Ocak 2013 de başlayan BlogcaDergi ye bir ucundan da biz tutalım düşüncesi ile bizde yazar olmaya karar verdik.

İlk konumuz Snowboard a Nasıl başlanır yazısı ile başladı. Bundan sonra Kayak ve diğer konulara da değinmeyi planlıyoruz.

Kartutkusu.com olarak Blogcadergi ye yayın hayatında başarılar dileriz...

BLOGCA DERGİ 1 OCAK 2013 Sayısı

http://issuu.com/blogcadergi/docs/bl...olor=%23222222

İsim:  BlogcaDergi20130101_Kapak.jpg
Görüntüleme: 699
Büyüklük:  309.1 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: Snowboard a Nasıl Başlanır Yazısı ile BlogcaDergi.com dayız.

Blogca Dergi'ye yeni yayın hayatında başarılar.

Standart Re: Snowboard a Nasıl Başlanır Yazısı ile BlogcaDergi.com dayız.

güzel olmuş blogca dergiye yayın hayatında başarılar dilerim Emrah abi senin yazında benim gibi başlangıç aşamasındakiler için oldukça net ve bilgilendirici

Güzel bir yazı olmuş, dergi yeni yayın hayatında başarılar Emrah sana da güzel yazın için tşkler

Uzun bir aradan sonra siteye girdim
    yayın hayatında basarılar diliyorum
    Action

Başarılı bir yazı olmuş Emrah. Tebrikler.

Alıntı burak4ok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş blogca dergiye yayın hayatında başarılar dilerim Emrah abi senin yazında benim gibi başlangıç aşamasındakiler için oldukça net ve bilgilendirici
    Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir yazı olmuş, dergi yeni yayın hayatında başarılar Emrah sana da güzel yazın için tşkler
    Alıntı stean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılı bir yazı olmuş Emrah. Tebrikler.
    Elimden geldiğince kolay anlaşılır ve akıcı bir dille yazmaya çalıştım. Tabiki kartutkusu nun da bunda çok faydası oldu

2. yazıyı hazırlamaya başlamalıyım yakında , ay başı dediğin nedir ki göz açıp kapayıncaya kadar geliyor

Bu Konudaki Etiketler