[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Uludağ Kayak Merkezi - Sayfa 22
Sayfa 22/341 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
3409 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Uludağ Kayak Merkezi

Standart Ynt: Uludağ'da Kar Durumu

aşırı naz aşık usandırırmış nazlanma yağ artık gözünü seviim!!! salla kurbanı 19 una kadar yağsın die öle dua ediorum ki... geçtim uludağı karinnaya kar yağmazsa kesin nur yağar o yüzden içiniz rahat olsun
    imza insanın kendine yakışanı giymesidir

Hani inanilmaz bir kis olcakti .. Kara doycaktik .ayvalar bile boyle demiyormuydu ya
    çırp kanatları çırp rüzgar olsun

sabır biraz ya........

sabir tasini catlattik biz :D bende bayrama degilde bayramdan sonra gideriz diye dusunyorum
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

yıllara sarih olarak bu yıla ilişkin tahminlerim;

20-30 aralık arası bursa 10 cm dağa 100-120 cm yağar sezonu açarız.

10-20 ocak gibi bursaya 3-5 cm dağa 50-60 cm daha düşer

15-20 şubat gibi son parti gelir ama sağlam gelir bursaya 15-25 cm dağa 150-200 cm daha gelir...

ama mart ortasında başlayan ısınma ile mart sonu gelmeden sezonu kapatırız...

Standart Ynt: Uluda'da Kar Durumu

Bu bayram icin bende cok umutluydum ama huzunle bitecek bu bayram oyle gozukuyo nerden bakarsan hergun erzurumu ariyorum ama daha tik yokmus ama yine sabretmekden baska elimden birsey gelmiyor ...
    Start!

Standart Ynt: Uluda'da Kar Durumu

Alıntı RebeL Nickli Üyeden Alıntı
    Bu bayram icin bende cok umutluydum ama huzunle bitecek bu bayram oyle gozukuyo nerden bakarsan hergun erzurumu ariyorum ama daha tik yokmus ama yine sabretmekden baska elimden birsey gelmiyor ...
    palandöken web cam den bakınca zaten net bişekilde görünüyor, günlük güneşlik... ve kar yok gibi bişey, 3 5 kişi görüyorum sanırım mangal yapıyorlar... isteyen bakabilir

http://85.97.131.6/view/index.shtml
    FTWO Sonic Board<br />FTWO Mondo Lx Bindings<br />Rossingol Crank Boots<br /><br />Onursal Kaymakçı 1981 B Rh(+) İstanbul

Standart Uludağ'da Kar Durumu

Uludağ`a suni kar Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ`da sezonu açan işletmeciler, kar yağışını bekliyor. Otelciler, kar olmaması ihtimaline karşı Kurban Bayramı`nda misafirlerine sürpriz yapmak için suni kar makinelerini çalıştırmaya başladı. 02-12-2008 12:24:43 Uludağ Otelciler Birliği Başkanı Serdar Yazıcı, otelcilerin sezona hazır olduğunu belirterek, "Önümüzdeki günlerde kar yağışı bekliyoruz. Kurban Bayramı için rezervasyon alıyoruz. Kar olmaması ihtimaline karşı suni kar makinelerini deneme amaçlı çalıştırıyoruz" dedi.
    Suni kar yağdırmak için sıcaklık olarak -4 ila -7 dereceye ihtiyaç olduğunu ifade eden Serdar Yazıcı, "Kar yağmazsa geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi suni kar makinelerini devreye sokacağız. Ancak meteoroloji yetkilileri kar yağışı beklendiğini ifade etti. İstediğimiz soğuk hava oluşursa yapay karda kayak yapmak mümkün olacak" diye konuştu.
    Suni kar makinesinin operatörü Şaban Taşpınar da yapay kar yağdırma çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

vallahi ister yagsın isterse yagmasın esim ve ben 21.12.08 uludag'da olacagız
    beklemek cok zor birsey ama biraz olumlu bakmak lazım genelde o tarihlerde her zaman uludag'da kar mevcuttu simdide olur diyoruz

ben bu işletmecileri anlamıyorum , hangısıne mıkrofon uzatılsa kar yagısı beklıyoruz hava raporları bu yönde dıyo , ya ben körum göremıyorum yada bunlar sallıyo ...
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Standart Uludağ'da Kar Durumu

bendece sallıyorlar artık kime inanacagımızı bilmiyorum en güzeli yakın yerlerde
    oturan bir kisi gidip cek edecek ona göre herkes rahatlayacak yoksa
    insanlar yavas yavas kafayı yiyecek

Bu Konudaki Etiketler