[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Uludağ Kayak Merkezi - Sayfa 194
Sayfa 194/341 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
3409 sonuçtan 1.931 ile 1.940 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Uludağ Kayak Merkezi

Standart Cevap: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Uludağ Kayak Merkezi

Valla çokk iyi olur darksky,bir ara tarih kararlaştıralım çok ssevinirim.
    Neden dünyanın heryerinde apaçi dansı yapan tiplerin hepsi Türk?

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biz saat 17.00 gibi dağa doğru yol almayı planlıyoruz darkmafia ile birlikte yaşananları burdan aktarırız dönüşte
    İyi yolculuklar. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

Evet eve Geldim. Yol Tek Kelimeyle Facia. Büyük Yıldız Otelinin Orda Trafik Polisi Araçları aynen geri çeviriyordu. Elemanlara Kartipi Lastik Ve Zincir olduğunu söyledim Tarihi Çınara Gidiceğimi (Yalandan Kim Ölmüş) Söyledim ve trafikçi izin verdi. Ondan sonra jandarma noktasında jandarma Heykel yönünden gelen araçları durdurmak için işaret yaparken biz elemanı görmemiş gibi yapıp yola devam ettik. Gittik gitmesinede 8 Km bile olmadan sis görüşü çok kısıtladı. Yolda tuzlama falan yok. Dozerler yüzeysel bir açma işlemi yapıyolardı ama o çalışma zirveye kadar devam ediyormu bilmiyorum sonuçta yakınlardaki köylerin yolları öncelikli. Sisin yoğunlaşması üzerine 10kmlik tırmanıştan sonra uygun bir yer bulup geri döndüm. Filimler şuanda uploadda. Bitince linklicem. Kendi görüşüm ve Otel Fahrideki arkadaşın görüşü oturun oturduğnuz yerde. Hadi zirveye çıkabildinizde ordaki yağış ve fırtına dinmiceği kesin. Ha tipide piknik zevki yaparım diyorsanız ona birşey diyemem.
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer aynı tarihte çıkarsak ben size fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım çıkışlarımızı aynı tarihe getirelim yeterki
    tabiki de senle aynı tarihte çıkıyoruz darksky
    impossible is nothing!

Alıntı DarkMafia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet eve Geldim. Yol Tek Kelimeyle Facia. Büyük Yıldız Otelinin Orda Trafik Polisi Araçları aynen geri çeviriyordu. Elemanlara Kartipi Lastik Ve Zincir olduğunu söyledim Tarihi Çınara Gidiceğimi (Yalandan Kim Ölmüş) Söyledim ve trafikçi izin verdi. Ondan sonra jandarma noktasında jandarma Heykel yönünden gelen araçları durdurmak için işaret yaparken biz elemanı görmemiş gibi yapıp yola devam ettik. Gittik gitmesinede 8 Km bile olmadan sis görüşü çok kısıtladı. Yolda tuzlama falan yok. Dozerler yüzeysel bir açma işlemi yapıyolardı ama o çalışma zirveye kadar devam ediyormu bilmiyorum sonuçta yakınlardaki köylerin yolları öncelikli. Sisin yoğunlaşması üzerine 10kmlik tırmanıştan sonra uygun bir yer bulup geri döndüm. Filimler şuanda uploadda. Bitince linklicem. Kendi görüşüm ve Otel Fahrideki arkadaşın görüşü oturun oturduğnuz yerde. Hadi zirveye çıkabildinizde ordaki yağış ve fırtına dinmiceği kesin. Ha tipide piknik zevki yaparım diyorsanız ona birşey diyemem.
    Resim falan çektiyseniz ekleyebilirmisnz bi görelim yollarn halini
    Samet Kurtuluş
    Bursa/Görükle
    A Rh +

Alıntı DarkMafia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolculuk baya naceralı olmuş, merakla uploadları bekliyoruz abi özetle yarın sezon açılışımız yalan olmuşa benziyor
    Bursa 0Rh(+)
    Board: Flow Quantum
    Bindings: Flow Flite 4
    Boots: Forum The Formula

Ahanda Kamera Çekimleri Vimeoya Upload Ettim Yanlız Şu Lanet ip4 ü hala çözemedim. Çekimler Yan Olmuş Nasıl Düzeltileceğinide Bilmiyorum. Monitörü Yan Çevirin.

[ame=http://vimeo.com/17708397]Uludağ Son Durum on Vimeo[/ame]

[ame=http://vimeo.com/17707972]Uludağ Son Durum on Vimeo[/ame]
    DİKKAT ISIRIRIM

BMW K1200R....

Ahanda Kamera Çekimleri Vimeoya Upload Ettim Yanlız Şu Lanet ip4 ü hala çözemedim. Çekimler Yan Olmuş Nasıl Düzeltileceğinide Bilmiyorum. Monitörü Yan Çevirin.

[ame=http://vimeo.com/17708397]Uludağ Son Durum on Vimeo[/ame]

[ame=http://vimeo.com/17707972]Uludağ Son Durum on Vimeo[/ame]
    DİKKAT ISIRIRIM

BMW K1200R....

woaaw dediğiniz gibi burası 10 km yukarısı ise eğer. oteller bölgesi ne durumdadarı kimbilir.heyecan yaptım :D
    impossible is nothing!

oteller bölgesinde şu an afet yaşanıyor diyebilirim. sanırım 6 saattir elektriğimiz kesik. sabah gişelere kadar gelmiş ekmek arabası, 100 metre yakındaki bir otele gitmeye çalıştım zor ulaştım. otelin girişi kar altında kalmış bi pencereden girdim. fakat tipi şeklinde yağdığından yolda yürürken bir adımımı asfalta basarken diğer adımımda belime kadar kara girdim. yani şu an yağan karın nereye gittiğini çözebilmiş değiliz. ve hava çok soğuk.

rüzgarın etkisini kaybetmesiyle umarım yarın herşey yoluna girecektir.

Bu Konudaki Etiketler