haftaiçi için çok uygun dorukkaya turu, istanbul ve ankaradan
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: haftaiçi için çok uygun dorukkaya turu, istanbul ve ankaradan

Standart haftaiçi için çok uygun dorukkaya turu, istanbul ve ankaradan

merhaba arkadaşlar, yakala.co dan aldığım email ı sizlerle paylaşmak istedim. fiyat bana uygun geldi. ben 1-2 fırsat almak istiyorum fakat sizlerle daha çok eğleneceğim için almak isteyenler olursa, beraber gitmekte isterim.

Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu 99,90 TL | Tatil Fırsatları | yakala.co

Standart Ynt: haftaiçi için çok uygun dorukkaya turu, istanbul ve ankaradan

Paylasim icin tesekkurler.
    Istanbul uludag fiyati da 110 tl.

Standart Cevap: haftaiçi için çok uygun dorukkaya turu, istanbul ve ankaradan

yanlız o sayfanın en altında 7adet limitsiz skipass diye bir ifade var 7 adet nedemek.
    7adet liftmi var gitmediğim için bilmiyorum ama en üstte tamgün skipass diyip aşagıda 7adet yazınca garibime gitti

Standart Re: haftaiçi için çok uygun dorukkaya turu, istanbul ve ankaradan

Bununla ilgili bilgisi olan var mı gerçekten? 7 adet demekle ne demek istemişler acaba?

Bir de fiyat makul mudur?

7 adet lift demek istemişler. dorukkaya tarafındaki tüm liftleri kapsıyor.pistler, kartal ve dorukkaya olarak ikiye ayrılıyor.bu iki bölümün de skipassları ayrı ayrı satılıyor.
    fiyat konusuna gelirsek, biz kartal pistlerini yine hafta içi olmak üzere radikal turdan 80 tl'ye almıştık.yaklaşık 2-3 hafta önce.

dorukkaya pistleri biraz daha pahalı, dorukkaya oteli aradım bende 1 hafta önce sadece günübirlik skipass fiyatı için hafta içi 95, haftasonu 125 demişlerdi. yol yemek hariç onlarıda katınca 150yi bulur sanıyorum hafta içi.