Snowboard İmalatı Hangi Makinalarla Yapılmakta Fiyatları Nedir, Bilen Varmı ? - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Snowboard İmalatı Hangi Makinalarla Yapılmakta Fiyatları Nedir, Bilen Varmı ?

Standart Cevap: Snowboard İmalatı Hangi Makinalarla Yapılmakta Fiyatları Nedir, Bilen Varmı ?

Ülkemizde ucuz seçenekler yok değil. Mesela Decathlon diye mağaza var. Wed'ze markası ile kayak ve snowboard ekipmanları satıyorlar. 250-300 lira civarında fiyatlara snowboard tahtaları var. Çeşitli boylarda, renk ve desenlerde arz edilmişler, üstelik başlangıç ve geliştirme sürecindeki biri için gayet tatminkarlar. Bu mağazayı ve markayı incelersen ilerde yaşayacağın pazarlama ve satış zorlukları hakkında bilgin olabilir diye düşünüyorum.

Tüm dünyada da böyledir mutlaka ama özellikle ülkemizde ciddi reklam kampanyaları ile markasının tanıtımını ve güveninirliğini sağlayamayan üreticiler arzu ettikleri satış rakamlarına ulaşamıyorlar. O kadar ucuz seçeneğin arasında insanlar gidip bilinen markalara 2-3 kat paralar veriyorlar. Örneğin bu forumda Burton markasının fanatikleri olduğunu biliyorum. Bu insanlara başka bir markayı değil yarı fiyatına bedava verseniz kullandıramazsınız. Bahsi geçen rakamlar basit rakamlar değil. Krediler geri ödenemezse yatırımcısına evini dükkanını sattıracak tutarlar. İyice araştırmanızı tavsiye ederim.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Standart Cevap: Snowboard İmalatı Hangi Makinalarla Yapılmakta Fiyatları Nedir, Bilen Varmı ?

Burton dışında başka marka kullanmam...
    Türkiye de yıllık kaç tane bord satılılyor...
    % kaçını pazarına alabilirsin?
    Atahazar güzel anlatmış....
    Bence hoby amaçlı kişisel üretim belki olabilir...
    Ama seri üretim düşüncesi ölü doğum gibi görünüyor...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Standart Cevap: Ynt: Snowboard İmalatı Hangi Makinalarla Yapılmakta Fiyatları Nedir, Bilen Varmı ?

Alıntı Kayseri Snowboard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Sen nerdesin Bu konu ile alakalı dediğim gibi babamında desteği ile ciddi çalışmlarımız olacak boş vaktım çok,yaşımda genç bu konu hakkında nasıl yardımcı olursun aceba bize,Bilgilerinizi bu konu hakkında değerli sitemiz kartutkusuna ve tabıkı bana kılavuz olacak şekilde açıklama şansın varmı ?
    Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım tabiki. Sonuçta ben yeterli aman ve imkan bulamadığım için belli bire yerden sonra devam etmedim. Arkadaşların yorumlarına katılıyorum, bende araştırdığımda bununu eğlenceli bir iş olabileceğini fakat yatırım anlamında ve işe yaraması anlamında baya bir yol kat etmek gerekiyor.
    Yinede deniyicem abi diyorsan yolun açık olsun der ve üzerimize düşen bölümüne de katkı sağlamak isteriz tabiki.
    Maksat memleket kazansın ama o arada sen yada baban da elinizdekilerden olmayın

Slm.. belki yazdıklarım pek inandırıcı gelmiyor olabilir ama her türlü kanitlarim..
    1.) ilk Burton board'u babam kendi ellerinde üretimini yapti yani avusturyada hala burtona üretim yapan bir fabrikada , bir fiil 17 yıl snowboard üretti.ve türkiyeye temelli dönüş yaptı.

2.)Yıllardır bu işi türkiyede hayata geçirmek için araştırdık girişimlerde bulunduk , ve sonuc olarak şuan dünya markalarina fason üretim yapan ve iflas eden bir fabrikdan satışa çıkartılmış ikinci el üretim hatti satın almak üzere pazarlık içindeyim.

3.) Ciddi düşünen ve cesaretli yatırımcı ortak arıyorum,
    Fabrika sahası mevcut (kendime ait).
    İşi bizden daha iyi bilen yottur türkiyede.
    İş işi bilenle yapılır.
    Üretim hattı pazarlık içindeyim.

Detaylı bilgi icin.
    00436605055315 whatsapp
    Saygılarımla ozan

Alıntı Omboards Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm.. belki yazdıklarım pek inandırıcı gelmiyor olabilir ama her türlü kanitlarim..
    1.) ilk Burton board'u babam kendi ellerinde üretimini yapti yani avusturyada hala burtona üretim yapan bir fabrikada , bir fiil 17 yıl snowboard üretti.ve türkiyeye temelli dönüş yaptı.

2.)Yıllardır bu işi türkiyede hayata geçirmek için araştırdık girişimlerde bulunduk , ve sonuc olarak şuan dünya markalarina fason üretim yapan ve iflas eden bir fabrikdan satışa çıkartılmış ikinci el üretim hatti satın almak üzere pazarlık içindeyim.

3.) Ciddi düşünen ve cesaretli yatırımcı ortak arıyorum,
    Fabrika sahası mevcut (kendime ait).
    İşi bizden daha iyi bilen yottur türkiyede.
    İş işi bilenle yapılır.
    Üretim hattı pazarlık içindeyim.

Detaylı bilgi icin.
    00436605055315 whatsapp
    Saygılarımla ozan
    Başarılar diliyorum , kim bilir belkide bir kayakçı olarak ilk müşteriniz bizler oluruz
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler