15-16 Aralık 2012 DORUKKAYA Sezon Açılış Sonrası Fotoğraf, Video ve Yorumlar
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
81 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 15-16 Aralık 2012 DORUKKAYA Sezon Açılış Sonrası Fotoğraf, Video ve Yorumlar

Thumbs up 15-16 Aralık 2012 DORUKKAYA Sezon Açılış Sonrası Fotoğraf, Video ve Yorumlar

22.40 itibariyle sezon açılışını evime vararak tamamladım..yayında ve yapımda emegi gecen bütün kartutkusu ekibine teşekkürler...şimdilik bu kadar...iyi bir hafta bizlerin olsun

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

Standart [15-16 Aralık] Ulusoy Seyahat Tek Gece Dorukkaya Sezon Açılışı !!

Eve geleli yaklasik 1 saat oldu, yorgunluk cayi yaptim onu yudumluyordum. Dun ve bugun yasadiklarim inanin bu yorgunluga kat kat deger arkadaslar

Oncelikle gidis ve gelisimizde once guvenligimizi dusunen sorunsuz bir sekilde daga cikip inmemizi saglayan ve Kartutkusu'na ozel fiyatla bizleri konaklatan bu sektorde çıtayı yukselttigini dusundugum Ulusoy'dan Hakan Bey'e cok tsk ederim.

Turun geneli sorunsuz ve eglenceli gecti, yeni turlarda tekrar birlikte olmak dilegiyle en guzel gunler en guzel geceler sizlerin olsunn

Standart Cevap: [15-16 Aralık] Ulusoy Seyahat Tek Gece Dorukkaya Sezon Açılışı !!

İyi bir sezon açılışı geçirmenize sevindim. Haydi Bismillah dedik artık gerisi gelir . Bu arada ışıklandırma hayal kırıklığı olmuş gerçekten. Ancak artık kayak merkezlerimiz de bu işe daha çok önem vermelerinin vaktidir. Bizi bunca yıl bu zevkten mahrum bıraktılar. Xanadu Snow White da denedikten sonra iflah olmam artık ben ..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Standart Ynt: [15-16 Aralık] Ulusoy Seyahat Tek Gece Dorukkaya Sezon Açılışı !!

Cok keyifli bir sezon acilisi oldu helen tum arkadaslara buradan tesukkurler, an itibari ile yıkılmak uzereyim o yuzde yatiyorum )
    Video lari topladim, bir kac gune kartutkusu videolarina eklemeyi planliyorum

Bizde evimize yeni ulaştık arkadaşlar inanılmaz yorgunuz yoğunda bir trafik vardı:(
    Herkese iyi geceler

Standart Cevap: [15-16 Aralık] Ulusoy Seyahat Tek Gece Dorukkaya Sezon Açılışı !!

Başta Hakan Bey olmak üzere tüm Ulusoy ekibine teşekkür ederim. özellikle otobüste verdikleri kahvalti çok doyurucuydu. bununla birlikte son model otobüsle konforlu bir ulaşım sağladılar. ayrıca katılan herkese otobüse zamanında geldikleri için teşekkür ederim. Uludağdan sonra Kartalkaya sezonunu da açmış bulundum; hayırlı uğurlu olsun

Standart Re: [15-16 Aralık] Ulusoy Seyahat Tek Gece Dorukkaya Sezon Açılışı !!

Herşey tek kelimeyle mükemelldi sezon açılışı ve board ogrenme heyecanıyla 2 günün nasıl geçtiğini anlamadım Cenk Şenyüz'le aynı binada oturmamızda ayrı bi bomba oldu benim için

Öncelikle böyle bir etkinlik düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum.Otel olsun pistler olsun benim için gayet yeterli düzeydeydi.10 yıllık kayak geçmişinden sonra ilk defa snowboarda başladığım merkez oldu.Bu geziye gelmemde en büyük etken bana snowboard dersi veren Ata Hazar abiye sonsuz teşekkürler adamın dibi adamın karekökü kendisi.İki günde tüm pistlerden inebiliyordum nerdeyse tabi düşerek.Bunun dışında yine bana zaman ayıran ders veren abi (adını unuttum kusura bakma ) çok teşekkürler.Pist ve oda arkadaşlarım isimleri sürekli karıştırdığım alican ve ömerede selamlar olsun.Birde benim ilk kar tutkusu etkinliğimdi genel anlamda fazla kişiyle tanışmadım veya bir grup olduğumuzu hissetmediğimi belirtmek isterim.

Ata abi kar çorabı takarken

Oda manzaramız

Pistler

Dağlar

Baby liftin haşin çocuğu yeni boardcularda Ömer =)

Bu da ben eski kayakçı yeni boardcu baby liftte düşen t-barı çıkan =)

Arkadaşlar öncelikle belirtmek istaediğim konu Kartalkaya da gece kayağı yapılmıyor. Kurulan ışıklandırma sis ışıklandırmasıdır. Yani hem tipi fırtına olan havalarda pistlerden kayanların pist dışına çıkmasını engellemek hemde sabah erken saatlerde hava aydınlanmamışken pistleri ezen snowtrucklara yol göstermek için yapılmış bir ışıklandırma.
    Belirtmek istediğin diğer konu ilk defa bizimle tura çıkmış özellikle boarda yeni başlamış arkadaşlara. Ömer T, Hay.alper.est ve Alican dünyanın enzor işi farklı seviyelerdeki bordçulara aynı anda ders vermektir. Açıkçası bu durum altında ezildim. Gönül isterdi ki tek tek hepinizle ilgilenebileyim ama sizde taktir edersiniz ki sezon açılışı. Bir yıldır kaymamışım ve hasretle yanıyorum. Bu yüzden dersi kısa kesmeye çalıştım. Elbetteki birazda kendimi düşünmek hakkım. Sonuçta bu iş gönüllülük esasıyla yapılan bir iş. Bu yüzden kusura bakmayın. İnanın hevesimi attıktan sonra özellikle Mart ayında sizin kişisel gelişiminiz için daha çok vakit ayırabilirim ama beni bir kaç ay mazur görün.
    Snow3D unutulduğuna katılmıyorum. Bunun tekl nedeni telsizinin olmayışı sonuçta benimde telsizim olmasa bende gruptan kopuk kaymak zorunda kalırdım. Neyse ki artık bir telsizin var. Hayırlı olsun. Ayrıca bacağımö ağrıyor kaymayı bırakacağım diyene kadar etrafından ayrılmadım. Pistten çıkmasaydın da seni yalnız bırakmazdım.
    Bu turu organize eden Hakan beye teşekkürler. Gerçekten uygun fiyata doya doya 2 gün kaydık. Beraber çıkacağımız turları dört gözle bekliyoruz.
    Son olarak dostlarıma sonsuz teşekkürler. Sizlerle kaymayı çok özlemişim. Hem otele giriş hemde çıkış biraz aceleye geldi. Bu sebeple bir çoğunuzla vedalaşamadım. Ne kusurumuz varsa affola. Gelecek haftalarda dağlarda buluşmak üzere
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Tur bittigine gore konuya ve resimlere bakabilirim artik.

Sayfa 1/9 123 ... SonSon