Kartalkaya'dan Son Fotoğraf (14 Aralık) - Pistler Hafta Sonuna Hazır! - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Kartalkaya'dan Son Fotoğraf (14 Aralık) - Pistler Hafta Sonuna Hazır!

Standart Kartalkaya'dan Son Fotoğraf (14 Aralık) - Pistler Hafta Sonuna Hazır!

Yarin pistin son durumunu biz fotograflariz artikin

Standart Cevap: Kartalkaya'dan Son Fotoğraf (14 Aralık) - Pistler Hafta Sonuna Hazır!

Yanında kamera getirecek kimse varmı countour gopro vs..?

Standart Cevap: Kartalkaya'dan Son Fotoğraf (14 Aralık) - Pistler Hafta Sonuna Hazır!

Alıntı CenkSenyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanında kamera getirecek kimse varmı countour gopro vs..?
    bizim ekipte kamera olacak ekip de bu hafta Dorukkaya'da olacak. siz de Dorukkaya'da olacaksanız, çekim yapabiliriz.

Standart Kartalkaya'dan Son Fotoğraf (14 Aralık) - Pistler Hafta Sonuna Hazır!

Bizde de gopro2 var, sıkıntı yok dostum

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır niye tahrip psikolojisi içindedir insan anlamıyorum?
    Berat ben bildiğin tahrip edicem. Baştan söyleyeyim. Bütün bir sezonun acısı çıkacak. Carving yapmadan çıkmaz
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Gidenlere iyi eğlenceler. Bana iyi imrenmeler.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12