Kartalkaya - Sezonun İlk Pist Fotoğrafları (11 Aralık'ta çekilmiştir)
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya - Sezonun İlk Pist Fotoğrafları (11 Aralık'ta çekilmiştir)

Standart Kartalkaya - Sezonun İlk Pist Fotoğrafları (11 Aralık'ta çekilmiştir)

Snowboard ve Kayak Severler!

Aşağıdaki fotoğraflar 11 Aralık tarihinde çekilmiştir. Kar seviyesi yarım metreyi geçmiş durumda. Hafta boyunca da yoğun kar yağışı bekleniyor. Sezonun bu sene erken açıldığını söyleyebiliriz! Tüm snowboard ve kayak sevenlere bol karlı, çok keyifli ve kazasız bir kış sezonu diliyoruz!

İsim:  Kartalkaya - 11 Aralık - 01.jpg
Görüntüleme: 984
Büyüklük:  66.5 KB (Kilobyte)İsim:  Kartalkaya - 11 Aralık - 02.jpg
Görüntüleme: 1222
Büyüklük:  76.4 KB (Kilobyte)

Bu arada web sitesi adresimiz değişmiştir. Eski adresimiz olan KartalkayaGroup.com’u bookmark’larınızdan silebilirsiniz. Bizlere artık yeni adresimizden ulaşabilirsiniz: www.KartalkayaGroup.org

Ankara'dan Kartalkaya'ya her hafta sonu günübirlik ve konaklamalı turlarımız mevcuttur. Detayları web sitemizde takip edebilirsiniz.

KARTALKAYA GROUP

ARK ORGANİZASYON – TURUNCU SEYAHAT – TURSAB A-3424

Standart Cevap: Kartalkaya - Sezonun İlk Pist Fotoğrafları (11 Aralık'ta çekilmiştir)

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pistler ceylan gibi
    Sizleri de görmek isteriz o pistlerin üstünde Berat'cım

Standart Cevap: Kartalkaya - Sezonun İlk Pist Fotoğrafları (11 Aralık'ta çekilmiştir)

Sabah sabah uyanınca böyle mükemmel resimler görmek harika bi duygu
    Kartutkunuyum kalkar kalkmaz kar durumuna bakarım

uyandığın saat beni daha çok etkiledi Sibel Ahhh ahhh ne güzel birde kahvaltı keyfi falan
    Hakkaten yaww bende birazdan öğle yemeğine çıkıcam hehe

Kıymayın yaa bu kara kıymayın noolur. bakalım sadece, biraz hasretimiz var oturup bakalım bi kaç gün sadece

Fotolar çok iç açıcı , ayrıca yeni siteniz de hayırlı olsun.

Ankara dan Kartalkaya ya gelmek isteyen üyelerimize duyurulur

uyandığın saat beni daha çok etkiledi Sibel Ahhh ahhh ne güzel birde kahvaltı keyfi falan

9'da kalkıyorum (oğlum daha fazla uyumaz),oğlumu besliyorum,hemen bir kahve yapıp foruma giriyorum.ayrıca forumda saat yarım saat ilerde farkındaysanız
    Yazdıklarım geç olabilir ama o saate kadar çoktan girip bakmış oluyorum

Alıntı SibelYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

9'da kalkıyorum (oğlum daha fazla uyumaz),oğlumu besliyorum,hemen bir kahve yapıp foruma giriyorum.ayrıca forumda saat yarım saat ilerde farkındaysanız
    Yazdıklarım geç olabilir ama o saate kadar çoktan girip bakmış oluyorum
    Hıı-hııı tabii

Seyretmek için fotoğrafı kafi majucan.Biz kayakçılar pistlerde doğa örtüsünü bozmadan kayarız lakin bu durum boardcular için geçerli değil.Kesin her yeri tahrip ederler yine
    Bende kayak yapıyorum, o yüzden boardcılara dedim zaten, dağları delik deşik ediyorlar yaw

Seyretmek için fotoğrafı kafi majucan.Biz kayakçılar pistlerde doğa örtüsünü bozmadan kayarız lakin bu durum boardcular için geçerli değil.Kesin her yeri tahrip ederler yine
    Ederiz etmez miyiz. Var mı hiç kayılmamış bakir yerlerden kaymak gibisi.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon