En İyi Erciyes Kayak Oteli Hangisi ? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: En İyi Erciyes Kayak Oteli Hangisi ?

Standart Cevap: En İyi Erciyes Kayak Oteli Hangisi ?

Kamu personeli 20 - 25 siviller 45 olmasi lazim. Oda genisligi ve temizligi bakimindan tercih edilebilir. Hatta odalarda lig tv bile var..

Otel yol baraj saray yapılır ama işletmelerin yerli turiste karşı akıl almaz bağnazlıktaki uygulamalarını kınıyorum ve tabi ki orada bu şekilde yetiştirilen ve yaşamak zorunda olan gençliğe de üzülüyorum.. Ben bir kere gittim beklentin azdı .. Ve arkadaşlar olmasa çekilmez bir yer Kayseri ve çevresindeki iller ..
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Erciyes Otelleri hakkında bilgisi olan var mı? Ocak ayından sonra gideceğiz eşim ile

Alıntı denizket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erciyes Otelleri hakkında bilgisi olan var mı? Ocak ayından sonra gideceğiz eşim ile
    dağ otellerinde pek espri yok ve aşşırı pahalı... şehirde kalınabilir...

Bilgisi olan vardır elbette ama mesele bütçe...
    Duygusal yanıma kalırsa Magna Chalet ve Radisson blu Mount, cüzdanıma kalırsa merkezdeki oteller...

Alıntı HerrUmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisi olan vardır elbette ama mesele bütçe...
    Duygusal yanıma kalırsa Magna Chalet ve Radisson blu Mount, cüzdanıma kalırsa merkezdeki oteller...
    degmez... dagdaki radisson yerine sehirdekinde kalirim daha iyi... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    degmez... dagdaki radisson yerine sehirdekinde kalirim daha iyi... [emoji38]
    Zevk ve bütçe meselesi bence... Merkezde kayak harici de çok kaldım, yemek yemek dışında akşamları Kayseri'de yapacak pek birşey bulamadım doğrusu. Alkol servisi de birçok yerde olmayınca hiç çekilmiyor.
    Normalde fahiş fiyatlar yüzünden bende dağda konaklamam ama bir defa gözü karartıp 3 gece magna'da kaldım ve aşırı keyif aldım. Otelden çıkıp direkt telesiyeje binebilmek çok keyifli...
    Otelde kalmasam da gün içerisinde de yemek ve sıcak şarap için tercih ettiğim bir otel.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler