Snowboard Kayak Kalça Koruması Seçimi
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
101 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard Kayak Kalça Koruması Seçimi

Standart Snowboard Kayak Kalça Koruması Seçimi

Snowboard Kayak Kalça Koruması olan yada inceleyen arkadaşların yorumlarını alabilir miyim ?

Hangi snowboard kalça koruması daha iyidir ?

Bir kaç model bulduk ama hangisi daha iyidir emin değilim.

DOCMETER Snowboard Kalça Koruma

RED IMPACT SHORT- KORUMA ŞORTU

vs.

Standart Cevap: Snowboard Kayak Kalça Koruması Seçimi

Red impact kullandım. Çok rahatsız ediyor. Esnekliğini de beğenmedim. Ben NIKE PRO COMBAT kullanıyorum. Kalça kemikleri, baldırlar ve kuyruk sokumunda çok geniş korumalar var. Temel amacı Amerikan Futbolunda oyun kurucuların hareket kabiliyetini arttırmak için dizayn edilmiş. Bu nedenle çok hafif ve geniş hareket kabiliyeti sunuyor.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

İsim:  ImageUploadedByTapatalk1355250438.528376.jpg
Görüntüleme: 4028
Büyüklük:  16.9 KB (Kilobyte)

Ben dainese kullaniyorum cok iyi koruyo resmini koymaya clistim.Benimki beyaz ... yandaki plastik korumalar fazla geliyor cikartiyorum altindaki sunger yetiyor. Kuyruk sokumu da hem plastik hem sunger beslemeli ... Kesinlikle cik basarili...
    Amazondan siparis vermistim...

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Red impact kullandım. Çok rahatsız ediyor. Esnekliğini de beğenmedim. Ben NIKE PRO COMBAT kullanıyorum. Kalça kemikleri, baldırlar ve kuyruk sokumunda çok geniş korumalar var. Temel amacı Amerikan Futbolunda oyun kurucuların hareket kabiliyetini arttırmak için dizayn edilmiş. Bu nedenle çok hafif ve geniş hareket kabiliyeti sunuyor.
    Hangisi?

Nike Store. Men's Impact Protection Training Clothing

Alıntı falgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dainese kullaniyorum cok iyi koruyo resmini koymaya clistim.Benimki beyaz ... yandaki plastik korumalar fazla geliyor cikartiyorum altindaki sunger yetiyor. Kuyruk sokumu da hem plastik hem sunger beslemeli ... Kesinlikle cik basarili...
    Amazondan siparis vermistim...
    Aslında snowboard için yandakiler fazla bence de. Snowboard da yanlara düşmek pek mümkün olmuyor. Sadece arka bölgede korumalık olan bir ürün olşsaydı satılan güzel olurdu.

Alıntı stean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında snowboard için yandakiler fazla bence de. Snowboard da yanlara düşmek pek mümkün olmuyor. Sadece arka bölgede korumalık olan bir ürün olşsaydı satılan güzel olurdu.
    ben NIKE PRO COMBAT HYPERSTRONG COMPRESSION 2.0 kullanıyorum. linkteki ilk ürün. zaten freestyle kaymıyorsanız hiçbir kalça korumayı tavsiye etmem çok gereksiz. Ancak düşüşlerde yanlardaki korumalar çok işe yarıyor özellikle üsttekiler kalça kemiklerinin korunmasında. Plastik bir koruma olmadığı için rahatsız etmiyor.

Baldır korumaları ise box veya raillerde düştüğünüzde o sert yüzeylere denk geldiğinizde farkını belli ediyor.

dainese, wedze gibi ürünler file giyiyormuş hissi veriyor. vücudu yeterince sarmıyor. Nike Pro Combat tight gibi bir şey.
    Konu caspian tarafından (11-12-2012 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Bu arada bu arkadasim red impact almisti memnun kaldi. Bedeni oturunca rahat sanirim ama jel koruma bana degisik geliyor...

Ben yan tarafıma hiç düşmüyorum. Freestyle kaymıyorum. Düşüşlerim genelde pistte hız yaparken oluyor. Düşünce de kalça freni oluyor bazen ister istemez. O vakit bir yastık arıyorum

Bu arada red impact da baya güzel görünüyor.

Alıntı stean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yan tarafıma hiç düşmüyorum. Freestyle kaymıyorum. Düşüşlerim genelde pistte hız yaparken oluyor. Düşünce de kalça freni oluyor bazen ister istemez. O vakit bir yastık arıyorum

Bu arada red impact da baya güzel görünüyor.
    ne mutlu kalça freni yapabiliyorsan hız yaparken beni kurtaranlar genelde yan dolgulu dizlik ve kaskım oluyor. Gerisini sen anla
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE

Arkadaşlar bende bunu öneririm gayet iyi malzemeden yapılmış,kullanışlı ve ekonomiktir.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler