Başka bir snowboard forum sitesinden kovuldum ama ne yaptım hala bilmiyorum..
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Başka bir snowboard forum sitesinden kovuldum ama ne yaptım hala bilmiyorum..

Standart Başka bir snowboard forum sitesinden kovuldum ama ne yaptım hala bilmiyorum..

Başka bir snowboard forum sitesinden Çok pis Hakaretlerle Kovuldum KAvulma Nedeninde ne yazdığını Okurmusunuz Lütfen. İsim:  kj.jpg
Görüntüleme: 779
Büyüklük:  20.4 KB (Kilobyte)

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
    Ayrıca şunu belirtrmek İsterim Sitenın Yöneticisi Kendi Facebook adresinde Fenerbahçe taraftarına İnanılmaz aşağlayıcı cümleler kurdu,Orda bi laf dalaşına girdik,Sonra forumu bir açtım karşıma bu resim çıktı,Kovulmamın Siteyle alakası bile yok !
    Ama Adam Beni Siteden Kovdu Bende Dayımın Bana Gönderdiği Kendisi Avukat, Tekzip Metnini Facebook adresinde yayınladım.Lütfen yanlış anlamayn bu iki sitenin arasına girmek gibi bi durumum yok olamazda ne haddime,Sadece yaptıkları saygısızlığı göztermek istedim.
    Konu Kayseri Snowboard tarafından (10-12-2012 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.
    Savaşsız Bir Dünya Ve İşsiz Kalmış Savaş Muhabirleri Dileğimle. Emre Ş.

Standart Cevap: Başka bir snowboard forum sitesinden kovuldum ama ne yaptım hala bilmiyorum..

Zaten aramız olmayan birşeyle aramıza girdiğin falan yok rahat ol kardeşim.

Dediğin gibi hukuki yoldan ara hakkını, çekinme.

Standart Cevap: Başka bir snowboard forum sitesinden kovuldum ama ne yaptım hala bilmiyorum..

Diğer adminlerden birisiyle irtibata geçip durumu anlat. Üzüldüm bu duruma açıkcası.

Aldırma sevgili kardeşim bende bu ismi lazım değil siteden kovuldum.Hemde neden biliyormusun tam bir buçuk yıl önce parasını gönderdiğim ama hala bana gönderilmemiş olan 2 adet jerseyin akibetini sorduğum için.Hayırlı olsun bir daha da yanalarına uğrama derim.

Alıntı cemsultan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldırma sevgili kardeşim bende bu ismi lazım değil siteden kovuldum.Hemde neden biliyormusun tam bir buçuk yıl önce parasını gönderdiğim ama hala bana gönderilmemiş olan 2 adet jerseyin akibetini sorduğum için.Hayırlı olsun bir daha da yanalarına uğrama derim.
    Adamlarda Saygı Yok !! Başına Buyruk İşler Yapıyorlar,Böyle Bir Kovulma Nedeni olamaz,Ve Size Birşey Açıklamak İsterim Kartutkusuna üye olmadan önce kartutkusu ile ilgili çok yanlış izlenim verecek konular gördüm buranın bir ticarethane olduğundun bahsediyorlardı,sırf bu yüzden bu doğrumu değilmi diye kartutkusuna üye oldum sitedeki konuları ve yorumları incelediğimde bunun tamamen bir iftira olduğunu anladım,muhtemelen bu sitenin büyüdüğünü gördükleri için çamur atmaya çalıştılar,Ama kartutkusuna yeni üye olan arkadaşlar ve dışardan formu inceleyen insanlar göreceklerdir Hangi sitenin daha ticarethane olduğunu daha fazla konuşmak istemiyorum konu dahada ateşlenecek yoksa hiç gerek yok,Onların Seviyesine inerek onlar gibi olmak istemiyorum ve bu zamana kadar Kayseri hakkında bir çok mesajlarınıda bilgi verici şekilde yanıtladım keşke yardımcı olmasaydım Benim kayseriden katılmam ve forumda bilgi vermem bile onlar için artıydı, Artık ne yapacağımı iyi biliyorum.
    Savaşsız Bir Dünya Ve İşsiz Kalmış Savaş Muhabirleri Dileğimle. Emre Ş.

Öncelikle çok üzüdüğümü söylemek isterim. Haklı bile olsalar ki olduklarını sanmıyorum, bu şekilde hakaret edemezler. Hemen bir avukat tutup tespit yaptırmanı şidetle öneririm. Bunu yapanlar çok basit bir şekilde bu gönderdikleri mesajı silebilirler. Elinde kanıt bulunması yerinde olur. Çok ciddi cezalar aldırabilirsin. Umarım münferit bir olaydır. Tekrar geçmiş olsun.
    "Tanrının insana verdiği en büyük ceza akıldır."

başka site olduğunu bilmiyordum ama doğru seçim yapmışım sanırım. bir kişiyi siteden uzaklaştırabilirsin ama yukardaki gibi olursa seviyeni gözler önüne serersin. geçmiş olsun demiyorum. allah kurtarmış hehe

Alıntı haka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun demiyorum. allah kurtarmış hehe
    Bak bu lafı tuttum

Biz forumumuzda üye olmayan ama sürekli okuyan ve takip edenlere ''misafir'', diğer forumda '' röntgenci'' diye adlandırılyor işte forumumuzun en büyük farkı bu.
    Zararın neresinden dönerseniz kardır.
    Mehmet 0+ rh İstanbul
    Board LİB TECH S.BANANA 159
    Binding ROME 390
    Boots ROME Libertine

Alıntı M_T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz forumumuzda üye olmayan ama sürekli okuyan ve takip edenlere ''misafir'', diğer forumda '' röntgenci'' diye adlandırılyor işte forumumuzun en büyük farkı bu.
    Bu lafı da tuttum

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler