Sarıkamış 2012-2013 skipass fiyatları - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Sarıkamış 2012-2013 skipass fiyatları

Standart Cevap: Sarıkamış 2012-2013 skipass fiyatları

Bugün Sarıkamış-Erzurum yolunda ulaşım sıkıntılı hale gelmiş.. İyi kar yağdı.. Birçok sefer çok gecikmeli olabileceği için Palandöken'e çıkalım bari .. Palandöken'e sonunda adam akıllı kar yağdı ya..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Standart Re: Sarıkamış 2012-2013 skipass fiyatları

Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Sarıkamış'ın liftlerini nere işletiyordu? Toprak Otel mi?
    ozel idarenin kar sar tur sirketi...

arkadaslar sarikamista boarda full bakim yaptirabilecegimiz (dolgu falan dahil) bir merkez varmi bildiginiz

Kars merkezde birkan hoca kayak evi var full bakım yapar.Sarıkamışta ise çamkar otel kayak odasından yardım isteyebilirsin.

Acaba lift ücretleri kredi kartıyla da ödenebiliyor mu? Kontör uygulaması olduğu için olabilir diye düşündüm de..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba lift ücretleri kredi kartıyla da ödenebiliyor mu? Kontör uygulaması olduğu için olabilir diye düşündüm de..!
    sadece nakit calisiyorlar diye biliyorum post cihazi falan yoktu satis yaptiklari masada

Karsar-turu aradım.. Tek çekim kredi kartı ödemeleri varmış ..!

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler