Hangi SUV (Spor Aktivite Aracı) Almalıyım ?
Sayfa 1/53 1231151 ... SonSon
527 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hangi SUV (Spor Aktivite Aracı) Almalıyım ?

Standart Hangi SUV (Spor Aktivite Aracı) Almalıyım ?

2003 Model Astra Coupe marka arabamı satıp, bir SUV almayı planlıyorum.

Yine 2003 - 2005 arası birşey almayı planlıyorum. Bu sitede SUV sahibi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Bana Marka, memnunluk vergi ve yakıt tüketimi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

CRV - RAV4 - Sportage veya Free Lander düşünüyorum..

Standart Ynt: Hangi SUV (Spor Aktivite Aracı) Almalıyım ?

Alıntı CarveMaster Nickli Üyeden Alıntı
    2003 Model Astra Coupe marka arabamı satıp, bir SUV almayı planlıyorum.

Yine 2003 - 2005 arası birşey almayı planlıyorum. Bu sitede SUV sahibi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Bana Marka, memnunluk vergi ve yakıt tüketimi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

CRV - RAV4 - Sportage veya Free Lander düşünüyorum..
    Bu konuyu bende düşünüyorum kafamda Sorento var bide 35.000 YTL civarında 2. el freelander lara baktım kullanan varsa bende bilgilerden faydalanmak isterim..
    Onur<br /><br />ROSSIGNOL&nbsp; &amp;&nbsp; ATOMIC

Geçen hafta Lakota ile 2. el temiz bi RAV 4 almayı düşündüğümü konuşmuştuk bunun üzerine bana Daihatsu Terios un yeni modelini tavsiye etti , üzerinde RAV 4 ün parçaları varmış hatta. 35bin ytl gibi bir fiyatı var ve gayet makul ben sitesinden inceledim, imkanım oldugunda gidip test sürüşüde yapmayı düşünüyorum

ali_emre
    Ziyaretçi

sorento almayın abı dagda kalıyo arabaaaa cekmıyo 4 cekerdı adam gıbı hatta youtube da sorento dağ yazın gorun :D

Teriosun kasasına ve şekline hastayım..

Beni düşündüren 2 nokta var,

1 - Güvenlik (Eski kasası olup 2.ye bölünen bir tanıdık var)

2- boyutları baya ufak 5 kişi kayağa gidilemez gibi

Eski Land Rover Dizel
    ve Kia Sportage Dizel favori

Tabi fiyat olarak pek hesaplı değiller

Rav 4 hakkında güzel şeyler duydum..

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı
    Geçen hafta Lakota ile 2. el temiz bi RAV 4 almayı düşündüğümü konuşmuştuk bunun üzerine bana Daihatsu Terios un yeni modelini tavsiye etti , üzerinde RAV 4 ün parçaları varmış hatta. 35bin ytl gibi bir fiyatı var ve gayet makul ben sitesinden inceledim, imkanım oldugunda gidip test sürüşüde yapmayı düşünüyorum
    Daihatsu Terios un otomobil dünyasındaki lakabı junior RAV 4 tür, tasarım üzerinde çok çalışılmamıştır bile direk ufaltılmış RAV4 ve duyduğum kadarı ile oldukça başarılı bir araç ( dizel modeli yok diye biliyorum ) ... Freelander konusunda ise ( eski kasaları ) otomobil forumlarında okuduğum ve arkadaşlarımdan duyudğum kadarı ile bir memnuniyetsizlik var.. yeni kasa konusunda bilgim yok.. bunun dışında CRV - RAV4 - Sportage veya Free Lander arasında iseniz 1 RAV4 2 CRV olarak sıralama yapabilirim
    FTWO Sonic Board<br />FTWO Mondo Lx Bindings<br />Rossingol Crank Boots<br /><br />Onursal Kaymakçı 1981 B Rh(+) İstanbul

Bu sabah serviste gelirken CRV ile yanyana dur kalk yaptık... tipi oldukça hoştu içi oldukça konforlu görünüyordu...

ben megan II sedan kullanıyorum oldukça memnunum... fakat bundan sonra alacağım araç kesinlikle jeep olacak...

eee yaşımda geldi artık jeep için uygun şartları yarattım... ;D ;D ;D
    http://picasaweb.google.com/cemucar72

ali_emre
    Ziyaretçi

bende bmw 3.20 ci arıyorum 2001 model bulursanız hbr verırsenız sevınırım

Lakato'nun bahsettiği aracı yani yeni terios'u biz aldık geçen ay. Dağda çok rahat ettik.Kar ve buz şartlarında araç süper. Kar lastiği ya da zincir olmadan her şekilde çıkıyorsunuz. 1.5 motor ve 180 kadran var üzerinde. Bu benim için sorun olmaz hız tutkum yok diyorsanız tavsiye ederim. Bu paraya olabileceğinin en iyisi. Vergisinin ve bakımlarının ucuz olması da avantaj.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Sayfa 1/53 1231151 ... SonSon