Erzurumda bir snowboard grubu kurmaya ne dersiniz ? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Erzurumda bir snowboard grubu kurmaya ne dersiniz ?

Standart Cevap: Erzurumda bir snowboard grubu kurmaya ne dersiniz ?

Alıntı By_SiBoRg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telsiz varsa ve genelde hangi frekansa ayarlanıyor bilgilendirirseniz Sarıkamışta da görüşürüz.. Zaten 16 sında Sarıkamıştayız.. ) Ekiple tanışmayı ve beraber bi gün geçirmeyi gerçekten çok istiyorum..
    Kartutkusu telsiz frekansımız 3,38 arkadaşlar..

malesef bende telsiz yok :( 533 317 7992 no dan arkadaşlar ulaşabilir.
    Şu anda Xanadu Snow White Otele gidiyorum sezon açıldı bile

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel grup. Erzurumlular buraya.

Hatta bize Sarıkamış'ta eşlik bile edebilirsiniz. Hadi bakalım Yeşilyurt. Güzel bir oluşum liderliği bekliyoruz senden.
    sarıkamışta görüşmek üzere ))

Beni de say mahmut gerci bügun zaten karsilastik ama ) ozan ben. Yarin cikiyorum yine karsilasiriz herhalde.
    _MuGeN_

Ben beraber dağda vakit geçirebileceğim arkadaşlar hep isterim zaten çünkü bu sporun kalabalıkla yapıldığında çok daha fazla zevk verdiğini deneyimledim. Yalnız ben board değil kayak yapıyorum. Board yapmayıda düşünmüyorum. KarTutkusu üzerinden Erzurum'da ikamet eden kaç tane board yapan arkadaşa ulaşılır bilmem ancak kayak yapandan fazla olacağını düşünmüyorum. O yüzden grubu snowboard grubu adı altında yapmak çok da tutarlı olmaz diye düşünüyorum..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Alıntı daggerunion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben beraber dağda vakit geçirebileceğim arkadaşlar hep isterim zaten çünkü bu sporun kalabalıkla yapıldığında çok daha fazla zevk verdiğini deneyimledim. Yalnız ben board değil kayak yapıyorum. Board yapmayıda düşünmüyorum. KarTutkusu üzerinden Erzurum'da ikamet eden kaç tane board yapan arkadaşa ulaşılır bilmem ancak kayak yapandan fazla olacağını düşünmüyorum. O yüzden grubu snowboard grubu adı altında yapmak çok da tutarlı olmaz diye düşünüyorum..!
    Aslında snowboard veya kayak yapmak çokta önemli değil, önemli olan kış sporlarına görnül vermiş kişiler ile birlikte vakit geçirmek, siz grubumuza katılmak isterseniz biz memnuniyetle kabul ederiz

2013-2014 Sezonu için grubumuzu kuralım derim. ilk basa kedimi yazıyorum. hadi hayırlısı

1- Ugur Mahmut 533 317 7992

Sayfa 2/2 İlkİlk 12