SNOWBOARD YAPMAK İSTİYORUM
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: SNOWBOARD YAPMAK İSTİYORUM

Standart SNOWBOARD YAPMAK İSTİYORUM

Arkadaşlar selam bu sıteye yenı uye oldum snowboard yapmak istıyorum.
    Bana en yakın pist kartepe muhtemelen burada başlamam gerekecek.Ancak daha once hiç kaymadım bu konu hakkında bilgim yok.
    İlk başta board ve diğer malzemeleri kiralamam gerekecek muhtemelen.. aslında uygun fiyat olursa ikinci el yada yeni board ve diğer malzemeleri almak istiyorum.Ancak marka model fiyat bu konular hakkında da bilgim yok ayrıca derste almak ıstıyorum yardımlarınızı bekliyorum.Siteye bır göz atığımda hafta sonları gruplar halınde kartepeye kaymaya gıden arkadasların yazışmaları dikkatımı cektı umarım bu arkadaslardan bırisi yada birileri yazımı okur...En azından grubunuza katılarak bir başlangıç yapmak istıyorum..
    Şimdiden teşekürlerr...

FTWO prime......board<br />FTWO mondo....baglama<br />FTWO wayne.....bot <br /><br />Giray KÜREKÇİ<br /><br />İstanbul --KÜÇÜKÇEKMECE--

Thumbs up Cevap: SNOWBOARD YAPMAK İSTİYORUM

SPX mağazalarında Rossignol'un ve Flow'un all mountain freestyle gayet uygun fiyatlı set kampanyaları var

BOARD + BAĞLAMA + AYAKKABI

699 tl Taksitli
    629 tl NAKİT bu fiyatlar ve bu civarda bi çok set kampanyaları var

Kiralıklarla kayman hem ayakkabı olarak hijyen açısından zararlı hemde o ayakkabılar ayağı gün sonunda mahvediyor bence Başlamadan önce bi SPX mağazasına uğra biran önce
    Coşkun Topsaç

Standart Cevap: SNOWBOARD YAPMAK İSTİYORUM

değerli üyelerimiz, lütfen konuya cevap yazmadan önce en son atılmış mesajın tarihine dikkat edelim... 2 senelik bir konu hortlamış... özen göstereceğiniz için şimdiden teşekkür ederim...