Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ? - Sayfa 5
Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
80 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ?

Standart Cevap: Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ?

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezine neden gidilmeli.

1 - Türkiye’nin en uzun kayak pistlerine sahip olması 12 km uzunluğundaki kayak pistine sahiptir.

2 - Hava alanına mesafesi on-on iki dakika Şehir merkezine araç ile 10 dakika uzaklıkta. THY ile Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanından her gün, Pegasus havayolu ile Sabiha Gökçen Havalimanından haftada dört gün, Sunexpress havayolu ile Adnan Menderes Havalimanından haftada iki gün uçak seferleri yapılmaktadır.

3 - skipass fiyatları öğrenci karı olanlara 15 TL öğrenci olmayan kişilere 35 TL ( Bu fiyat geçen sene içindi bu seneki daha açıklanmadı )

4 - Snowbordcular için hava koşulları uygun ise pist zorunluluğu olmayıp kayılabilecek bütün yamaçlar dayanılmaz kayak keyfine açıktır ve bol karın keyfini çıkarabilirler ( Ben kolay kolay piste girmem tüm dağ benimdir kayakçı arkadaşlarım çok kıskanırlar beni bu yüzden )

Şuan aklıma gelenler bu kadar merak ettiğiniz başka ne varsa sorabilirsiniz

Alıntı ilkrturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezine neden gidilmeli.

1 - Türkiye’nin en uzun kayak pistlerine sahip olması 12 km uzunluğundaki kayak pistine sahiptir.

2 - Hava alanına mesafesi on-on iki dakika Şehir merkezine araç ile 10 dakika uzaklıkta. THY ile Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanından her gün, Pegasus havayolu ile Sabiha Gökçen Havalimanından haftada dört gün, Sunexpress havayolu ile Adnan Menderes Havalimanından haftada iki gün uçak seferleri yapılmaktadır.

3 - skipass fiyatları öğrenci karı olanlara 15 TL öğrenci olmayan kişilere 35 TL ( Bu fiyat geçen sene içindi bu seneki daha açıklanmadı )

4 - Snowbordcular için hava koşulları uygun ise pist zorunluluğu olmayıp kayılabilecek bütün yamaçlar dayanılmaz kayak keyfine açıktır ve bol karın keyfini çıkarabilirler ( Ben kolay kolay piste girmem tüm dağ benimdir kayakçı arkadaşlarım çok kıskanırlar beni bu yüzden )

Şuan aklıma gelenler bu kadar merak ettiğiniz başka ne varsa sorabilirsiniz
    Sun ekspress ten İzmir - Erzincan diye baktım ama uçuş göremedim. Oradaki yakın olan havalimanının adı nedir ? Yada bu bilgi güncel mi öğrenebilir miyim ?

izmir den direk uçuşları kaldırmışlar malesef aktarmalı uçuşlar var en yakın diger havaalanı erzurum var

ah bu erzurum lobisi... sarikamis gibi erzincani da baltaliyorlar...

izmir den direk uçuşları kaldırmışlar malesef aktarmalı uçuşlar var en yakın diger havaalanı erzurum var
    Erzurum da her yeri baltalıyor gerçekten. Hem Sarıkamış hemde Erzincan Erkan kayak merkezlerinin potansiyelini kendinde toplamaya çalışıyor gibi. Ergan Kayak Merkezine gerçek gelmek istiyorum. Bunun için yollarda rezil olmadan bir çözüm bulmaya çalışıyorum. 3 günlük bir tur işimi görecektir diye düşünüyorum

aynen ergan dağına otel yapıldığı zaman erzuruma büyük balta vurur pis bakımından ergan gibisi yok uzunluk açısından tabiki birçok pist kısa olduğundan kayak severler tam kaydım derken pist bitiyor ama erganda 12 km olunca pist doyasıya kayabiliniyor

aynen ergan dağına otel yapıldığı zaman erzuruma büyük balta vurur pis bakımından ergan gibisi yok uzunluk açısından tabiki birçok pist kısa olduğundan kayak severler tam kaydım derken pist bitiyor ama erganda 12 km olunca pist doyasıya kayabiliniyor
    Peki , Erzurum da insem oraya nasıl gelirim. Yol ne kadar sürer ve nerede kalabilirim ?
    Ben ciddi ciddi oraya gelmek istiyorum

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki , Erzurum da insem oraya nasıl gelirim. Yol ne kadar sürer ve nerede kalabilirim ?
    Ben ciddi ciddi oraya gelmek istiyorum
    Erzuruma indiğinde erzincana otobüsler vardır 2.5 saat sürüyor gelmesi kalacak yerde merkezde fazlası ile otel var öğretmen evi var rahatlıkla kalabilirsin.

Erzuruma indiğinde erzincana otobüsler vardır 2.5 saat sürüyor gelmesi kalacak yerde merkezde fazlası ile otel var öğretmen evi var rahatlıkla kalabilirsin.
    Otelden ya da öğretmen evinden Ergan Kayak merkezine nasıl gidip gelirim ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otelden ya da öğretmen evinden Ergan Kayak merkezine nasıl gidip gelirim ?
    ordu evinin oradan yaylabaşı servisleri var onlar ergan dağına kadar götürüyorlar kayak merkezi merkezden çok uzak olmadığı için takside uygun fiyata götürebilir yada hafta sonları servis tutan arkadaslar var onlarlada gidip gelinebilir pazar günü olursa bende gidip gelmende yardımcı olabilirim her pazar dağdayım

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler