Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ? - Sayfa 7
Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
80 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ?

Standart Cevap: Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ?

Ben de geçen sene bayağı araştırdım ama, şehirde kalıp dağa gitme fikrine bir türlü alışamadım... Gideceklerden deneyim bekliyoruz Bir ihtimal peşinize de takılabilirim...

Kar kalınlıklarına bakacak olursak şu an en fazla Ergan Dağı'nda kar var, haydi bakalım devamı nasıl olacak

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kar kalınlıklarına bakacak olursak şu an en fazla Ergan Dağı'nda kar var, haydi bakalım devamı nasıl olacak
    İsim:  ergan.jpg
Görüntüleme: 795
Büyüklük:  31.2 KB (Kilobyte)

Aynen ama şuan sadece zirvede yani 2 nci etap da o kar var 1 nci etap da kar yok yetkilileri bunalttım soru sora sora 1 ocakda bir aksilik olmazsa açılaçak diyorlar

Alıntı ilkrturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ama şuan sadece zirvede yani 2 nci etap da o kar var 1 nci etap da kar yok yetkilileri bunalttım soru sora sora 1 ocakda bir aksilik olmazsa açılaçak diyorlar
    Garip bir ölçüm sistemi olmuş o zaman, zirve yerine daha orta bir yerlerde yapılsa daha yol gösterici olabilirmiş kanımca

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garip bir ölçüm sistemi olmuş o zaman, zirve yerine daha orta bir yerlerde yapılsa daha yol gösterici olabilirmiş kanımca
    olcum istasyonunu yukari tasiyorsun, oluyor sana kar... sarikamis garibim yeni tasidi... yakinda rekorlar arasina girer...

Beklenen güzel günler geldi kayak ve snowboard sevenler için ergan dağı yoğun kar yağışı altında şuan 50 cm bulduğu bilgisi verildi ve halende kar yağışı devam etmekte eğer pistleri hazır hale getirebilirler ise 20.01.2018 Cumartesi tesisimiz geç de olsa açılıyor...

merhabalar,
    bu hafta sonu cuma akşamından Erzincan Ergan' a gitmek istiyorum. cumartesi ve pazar hava güzel görünüyor.
    Erzincan'a ve Ergan a ilk gidişim olacak. konaklama ve kayak merkezine ulaşım ve kar durumu ile ilgili bilgi ve tavsiyelerinizi yazabilir misiniz. Ayrıca konu başlığı altında, Ergan Dağına gitme nedenim de olan 12 km lik kesintisiz kayak yapılabilen bir pisten bahsediliyor, bu pist hakkında son durum bilgileri nelerdir, her türlü bilgi çok yardımcı olacaktır, şimdiden yazacak olanlara teşekkür ederim.

forumda Ergan Dağının kar kalınlığı 0 görünüyor. doğru bilgiyi verecek kimse var mı?
    haftasonu için bilet almak üzereyim.

Bugün yaşadığım Ergan Kayak Merkezi deneyiminden sonra, benim gözümde kesinlikle Paladöken e çok iyi bir rakip gelmiş durumda.
    Şehir merkezine 15 dk mesafede olduğu içinde, şehirde kalıp kaymak için yukarıya çıkmak çok mantıklı. Fiyatları da diğer kayak merkezlerine nazaran çok daha insaflıydı [emoji122][emoji122][emoji122]

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün yaşadığım Ergan Kayak Merkezi deneyiminden sonra, benim gözümde kesinlikle Paladöken e çok iyi bir rakip gelmiş durumda.
    Şehir merkezine 15 dk mesafede olduğu içinde, şehirde kalıp kaymak için yukarıya çıkmak çok mantıklı. Fiyatları da diğer kayak merkezlerine nazaran çok daha insaflıydı [emoji122][emoji122][emoji122]

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Denemek lazım....
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Bu Konudaki Etiketler