Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ? - Sayfa 8
Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
80 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ?

Standart Cevap: Erzincan / Ergandağı Kayak Merkezi Pistleri ve Nasıl Gidilir ?

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün yaşadığım Ergan Kayak Merkezi deneyiminden sonra, benim gözümde kesinlikle Paladöken e çok iyi bir rakip gelmiş durumda.
    Şehir merkezine 15 dk mesafede olduğu içinde, şehirde kalıp kaymak için yukarıya çıkmak çok mantıklı. Fiyatları da diğer kayak merkezlerine nazaran çok daha insaflıydı [emoji122][emoji122][emoji122]

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    En uzun pist şeklinde yorumlar vardı, sen de test etmişssen ve memnunsan gidilir

dağda veya merkezinde kalacak yer nereyi tavsiye edersiniz. Ben de bu sezon bitmeden gitmek istiyorum. Videolardan söylendiği gibi en uzun pistmiş gibi görünüyor gerçekten. tek sorun bizdeki pistler çok düz iniyor arada düzlükler yokuşlar , virajlar çok fazla yok malesef bizim pistlerimizde. Pistleri yaparken bunlara da biraz önem verseler pistlerimiz çok daha keyifli olacak.

Yukarıda otel yok diye biliyorum.
    Geçen sene bakmıştım, merkezde Hilton olması lazım kafanız rahat olur. Fiyatlar da uygundu.

lets go ergan...

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıda otel yok diye biliyorum.
    Geçen sene bakmıştım, merkezde Hilton olması lazım kafanız rahat olur. Fiyatlar da uygundu.
    Şehir merkezine ve havaalanına çok yakın Reysaş tarafından işletilen Hilton Garden Inn var, iş amaçlı çok defa konakladım, gayet iyi ve yeterli bir otel.
    Ergan ile de takribi 20km bir mesafesi var görünüyor.

https://www.google.com/maps/dir/Hilt...39.6304458!3e0

Ucak biletleri hic uygun dusmuyor, o sebepten bu sene erciyes yapacak gibiyiz, yari yariya fark ediyor.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ucak biletleri hic uygun dusmuyor, o sebepten bu sene erciyes yapacak gibiyiz, yari yariya fark ediyor.

erciyes sucuk turu... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erciyes sucuk turu... [emoji38]
    Gecen gunlerde yarismasida olmus [emoji23][emoji23]

Alıntı uussff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen gunlerde yarismasida olmus [emoji23][emoji23]

en cok sucugu yiyene 1kg sucuk... 1 sene yemezsin herhalde... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en cok sucugu yiyene 1kg sucuk... 1 sene yemezsin herhalde... [emoji38]
    Hem o hemde tika basa sucuk ye sonra odul 1kg, cok az.. Yarismalari bile kayserili [emoji23]

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678

Bu Konudaki Etiketler