17 Haziran Pazar Kefken Dalga Sörfündeyiz !
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 17 Haziran Pazar Kefken Dalga Sörfündeyiz !

Standart 17 Haziran Pazar Kefken Dalga Sörfündeyiz !

Merhaba arkadaşlar;

17 Haziran Pazar günü Kefken'de 2012 yaz sezonunu açıyoruz

Ne yapacağız? Dalgaların üzerinde surf tahtamızla uçacağız.

Sörf yapmayı bilmiyorum, tahtam yok vs. diye korkmayın. Danube Surfboards her türlü ihtiyacımızı karşılıyor.

Eğitim ve tahta kira bedeli ortalama 75 TL. Yol masrafı ortalama 25 TL. Bu yaz sıcağında serin sularda uçmanın bedeli paha biçilemez

Yolculuk saati ve nasıl gidileceği geleceklerin sayısına göre belirlenip buradan açıklanacaktır.

Haydi sututkunları, o zaman listeyi başlatalım

1) Maverick
    2)

İsim:  DSC00013.jpg
Görüntüleme: 1449
Büyüklük:  184.5 KB (Kilobyte)

Neyyy surf muu..
    Herzaman +1

1) Maverick
    2) CemKa
    3) NilKa
    4)

Standart Cevap: 17 Haziran Pazar Kefken Dalga Sörfündeyiz !

Hani ben, hani ben elbette ki Edü ile Delü Bizde ordayız.
    1) Maverick
    2) CemKa
    3) NilKa
    4) Atahazar
    5) Board Delüsü
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Şartları bir kontrol edelim ulaşım filan biraz daha netleşsin bi arkla konuşuyim ben ve +1 olarak katılabilirz belki. Kite ı yalan ettik bare bu dalgayı kaçırmayalım

Bu arada biz hem cumartesi hemde pazar orada olmayi planliyoruz

1) Maverick
    2) CemKa
    3) NilKa
    4) Atahazar
    5) Board Delüsü
    6) Emrah
    7) noperler
    8) Defne

Bu gidişle minibüs filan tutacaz sanırım
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

merhaba ben forumda yeniyim, dalga sörfü ile ilgilenmeyi düşündüm birkaç ay önce ama sonrasında yaptığım araştırmada öğrendimki türkiyede uygun dalgalı sahil olmadığı için yapılmıyormuş, bu bahsettiğiniz yer hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz, eğer böyle bir şansımız varsa ben mutlaka öğrenmek isterim dalga sörfü

Alıntı fubu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben forumda yeniyim, dalga sörfü ile ilgilenmeyi düşündüm birkaç ay önce ama sonrasında yaptığım araştırmada öğrendimki türkiyede uygun dalgalı sahil olmadığı için yapılmıyormuş, bu bahsettiğiniz yer hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz, eğer böyle bir şansımız varsa ben mutlaka öğrenmek isterim dalga sörfü
    Olur mu elbetteki var. Bizim ülkemizde allaha şükür herşey var. Ama işte biz çok geç başladık bu işlere. Yaklaşık 2 yıldır. Danube tarafından Kerpe'de profesyonel olarak sörf dersleri verilmekte ayrıca kendi atolyelerinde kendi markalarıyla sörf tahtaları da üretmekteler.
    Dalga sörfü ülkemizde Akdeniz ve Karadeniz sahillerinin neredeyse her noktasında yapılmaktadır. Bugün kullanılan spotlar Karadeniz de Kerpe, Karasu, iğneada, Şile, Ağva Akdenizde ise Alanya Damlataş, Antalya Lara, Mersin tarafları bu işe uygundur. Danube sörf eğitim okulunun kerpe de açılmasının nedeni ise Kerpe'nin ufak bir yarımada oluşu ve 3 ayrı noktadan rüzgar alabilmesidir. Elbetteki Pasifik okyanusunda oluşan dalgalar kadar kaliteli dalga beklememek lazım ama sana bu işi sevdirecek dalga bizde mevcut. Katılmak istersen Pazar günü dahil olabilirsin organizasyonumuza. Bir kısmımız geçen haftalarda başlangıç dersimizi aldık, bu hafta dalga yakalamayı öğreneceğiz. Bir kısmımız ise başlangıç derslerini alacağız.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE

o zaman bende gelmek isterim tabiki
    1) Maverick
    2) CemKa
    3) NilKa
    4) Atahazar
    5) Board Delüsü
    6) Emrah
    7) noperler
    8) Defne
    9) fubu

Atam cok guzel yazmis Fubu. Bekliyoruz mutlaka. Sen nerde oturuyorsun? Arac ayarlamasini yapacagim ona gore.

1. Arac Anadolu Yakasi; CemKa, NilKa, Maverick, Mawish

2. Arac Avrupa Yakasi; Blueblacksea, İstanblues, Atahazar, Board Delusu

Emrah ve ailesi cumartesiden gidiyorlar.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon