3 Haziran Pazar Günü Kerpe' de Sörf Eğitimine Evet Diyenler
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
51 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 Haziran Pazar Günü Kerpe' de Sörf Eğitimine Evet Diyenler

Standart 3 Haziran Pazar Günü Kerpe' de Sörf Eğitimine Evet Diyenler

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atacım bu hafta sonu pazar günü gidiyoruz dimi ? başka program yapmadım.. ona göre hee

ilhanda bekliyor bu iş için..
    kardeşim sıkıntı yok pazar günü erkenden çıkıyoruz yola. En geç 9 gibi orda olmalıyız. O yüzden 07:00 gibi çıkarız yola
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Standart 3 Haziran Pazar Günü Kerpe' de Sörf Eğitimine Evet Diyenler

Arkadaşlar, ben, Bord Delüsü ve İlhan 3 Haziran Pazar günü Kerpe'de dalga sörfü eğitimi almaya gidiyoruz. Bize takılmak isteyenler el kaldırsın Ya da buraya yazsın işte ne bileyim

1 Ata Hazar
    2- Board Delüsü
    3- İlhan
    4- İlhan+1
    5-
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Standart Cevap: 3 Haziran Pazar Günü Kerpe' de Sörf Eğitimine Evet Diyenler

Dalga geçiyor olmalısın
    Şaka bir tarafa güzel bir etkinlik olacak belli , gelebilirsem buradan haberleşiriz dostum..

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dalga geçiyor olmalısın
    Şaka bir tarafa güzel bir etkinlik olacak belli , gelebilirsem buradan haberleşiriz dostum..
    itina ile dalga geçilecek
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

berrak ve eşi

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sıkıntı yok pazar günü erkenden çıkıyoruz yola. En geç 9 gibi orda olmalıyız. O yüzden 07:00 gibi çıkarız yola
    Bana soykemeden nereye yola cikiyosunuz bakim siz, bende geliyom hayatta kacirmam. Hatta noperler e bugun gitsrk mi diyordum kahvaltida

Standart Cevap: Türkiye'de Dalga Sörfü

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana soykemeden nereye yola cikiyosunuz bakim siz, bende geliyom hayatta kacirmam. Hatta noperler e bugun gitsrk mi diyordum kahvaltida
    ımm kahvaltıyı geniş tut patron afiyet olsun , araçta yer var mı ? ata + delü yü de ekleyelim.. yarın sabahtan çıkalım yola
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ımm kahvaltıyı geniş tut patron afiyet olsun , araçta yer var mı ? ata + delü yü de ekleyelim.. yarın sabahtan çıkalım yola
    Yawrum ben gelmesem nasil gidecektiniz surf yapmaya
    Hehe dur bakim ben sizin arabaya binerim diye dusunurken bide ustune gol yedik :P
    Bence CemKA ve Maverick e de baski yapip 5 leyelim arabayi

Standart Cevap: Türkiye'de Dalga Sörfü

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yawrum ben gelmesem nasil gidecektiniz surf yapmaya
    Hehe dur bakim ben sizin arabaya binerim diye dusunurken bide ustune gol yedik :P
    Bence CemKA ve Maverick e de baski yapip 5 leyelim arabayi
    bizde ilhanın arabayla gidecektik. Adam kaza yapmış geçen hafta istanbuldan dönerken. Araba ayarlamaya çalışıyoruz. 4leyelim 5 leyelim ama yarın Sörfe mutlaka gidelim
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde ilhanın arabayla gidecektik. Adam kaza yapmış geçen hafta istanbuldan dönerken. Araba ayarlamaya çalışıyoruz. 4leyelim 5 leyelim ama yarın Sörfe mutlaka gidelim
    İlhan a gecmis olsun diyelim o zaman Allah beterinden saklasin.

Kesinlikle bencede gidelim
    Cocuklardan dolayi noperler in arabaya ihtiyaci var ondan araba sordum
    bende.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon