Kitesurf İmkanı Süper !!
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
49 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kitesurf İmkanı Süper !!

Standart Kitesurf İmkanı Süper !!

Arkadaşlar Biz dört arkadaş yazın kitesurf yapmaya karar verdik 15 saatlik eğitimden sonra gayet guzel bir şekilde bu sporu yapabiliyormuşuk özellikle snowbord yapanlar için daha cazip bir spor hatta bize bu konuda Kayak Turkiyeden Şadi Bey Yardımcı olacak Kitesurf organizasyonları da yapıyor bize her konuda yardımcı olucağını ayrıca kartutkusu üyelerine % 10 özel indirim yapacağını soyledi bu sporru yapmak istiyen veya öğrenmek istiyen arkadaşlar varsa isimlerini aşağıya yazarlarsa hep birlikte ders alabiriz.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Snowboardcu

Standart Ynt: Kitesurf İmkanı Süper !!

Super
    Snowboardcu

1
    Snowboardcu

Özgurluk
    Snowboardcu

2
    Snowboardcu

Biz 3 kisi Ders alacağız bize katilmak istiyen arkadaşlar varsa seviniriz

1) Remzi Türksever
    2) Serdar Önen
    3) Ayhan Tunalı
    Snowboardcu

aslında bu kitesurf olayını bende denemeyi çok istiyorum. ama bu yaz olurmu bilmiyorum. bizim yazları pek fazla iznimiz olmuyo. inşaat sektöründe olduğum için bizim işler yazın açılıyor ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

Hepinize merhaba..
    Bende sizler gibi kayak tutkunuyum. Dağda olduğum sürece yaşadığımı hissdiyorum. Onun içinde bu sporun tanıtımı için fazlaca vakit ayırıyorum. 31 martta kayk bitince kendimi boşlukta hissettim. Scuba eğitimi aldım.. Fazla dingin ama mükemmel geldi. Ve Wind Surfe başladım. 4 yılda profesyonelliğe geçtim. Bu sezon wind surfu tamamlayarak dünyanın her yerinde surf yapabilir hale geliyorum. Bu kadar deyat neden yazdım. Sizlerde benim gibi adrenalin sporlarını seviyorsunuz. Bir deneyin asla vazgeçemeyeceksiniz. Size Kitesurf öneriyorum. Başlayın heyecanı görün... 15 saat te rahat öğreniyorsunuz. İstanbuldada yapabiliyorsunuz. 23 nisan da suya giriyoruz, 1 aralıkta bırakıyoruz, bundan uzun spor yok.. Remzite söz verdim bu yaz kİte çı olacak...

remzi abi ben bayılırım böyle koonulara ;Dgelmek isterim ama yazın hangi ay olcağı önemli ve nerde kaç gün?bu bilgileri verebilirsen çok sevinirim :D
    art

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

istabulda nerde yapabiliriz ders malzeme kira/daha sonra alma maliyetleri nedir.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler