5-6 Mayıs Kilyos Kitesurf Gezisi
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 5-6 Mayıs Kilyos Kitesurf Gezisi

Standart 5-6 Mayıs Kilyos Kitesurf Gezisi

evet gezisi doğru okudunuz.

Aslında forumdaki arkadaşlarla birlikte Gökçeada sözlerimiz mevcut ama benim gibi olan yazı beklemek istemeyen arkadaşlarda vardır diye düşünüyorum (patron var biliyorum ama çaktırmıyorum )

Şimdi ben hiç yapmadım ilk defa yapacağım dolayısıyla ders alacağım ama nerede ne zaman henüz belli değil ama bir an önce bir başlamak lazım diyorum çünkü spor salonunda geçirilen saatler pek zevk vermiyor :(

Bu yüzden bu hafta içi bulduğum numaraları arayıp Burç beach içi bilgi almayı düşünüyorum gerek ders olsun gerek kiralama filan olsun. sizlerin tanıdıkları önere bilecekleri kimseler varsa beni onlara yönlendiririrseniz güzel olur.

Kimseye ulaşamazsak yada ulaşsak bile bir günümüzü ayırıp gidip gözle görüp yüzyüze de konuşabiliriz bir gezi ile diye bir mütealada bulunduk.

Şimdi değerli fikir ve yorumlarınızı yapmanız için meydanı liste başlatarak boşaltıyorum

Yazı Bekleyemeyecek Kiteçılar (ders alacak varsa not düşerse fiyatlar konusunda ona göre pazarlıkta yapılabilir heralde)

1-Ay Bi Ou (eğitim şart)
    2-
    3-
    .
    .

Standart Cevap: 5-6 Mayıs Kilyos Kitesurf Gezisi

Selam Aybiou,

çok iyi düşünmüşsün, ama ben sana bir zat birinci ağızdan söyleyeyim şuan burch beach tadilatta yaklaşık 10 günü bulacak orada ki hazırlıkların bitmesi.

hava henüz kite yapmak için uygun değil, genellikle lodos esiyor ki buda kite yapmayı imkansızlaştırıyor. Mayısın sonu Haziran'ın başı gibi kite derslerine başlamayı düşünüyorlar.

oraya gidersen şuan yapabileceğin pek bir şey yok ama Mayıs ayı içerisinde belirli sayıda bir grup oluşursa ki ben iletişim halindeyim burch beach de kite okulundan biriyle sizlere önceden kara kite kurulumu, hakimiyeti hakkında ders verilecek. hava şartları uygun olduğunda da suda derse başlamak için çağıracaklar.
    bende havalar düzelir düzelmez oradayım zaten birlikte gider geliriz.

5-6 mayısa 4 parçaya bölünmek lazım 3 etkinlik iptal ettim ya
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

kilyos başlangıç için çok doğru bir yer değil istanbula en yakın bölgeler olan gökçeada ve ayvalıkta bu işi öğrenebilirsin.

Ayvalıkta nerede var duymamıştım okul olduğunu orada.

Alıntı wonderone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Aybiou,

çok iyi düşünmüşsün, ama ben sana bir zat birinci ağızdan söyleyeyim şuan burch beach tadilatta yaklaşık 10 günü bulacak orada ki hazırlıkların bitmesi.

hava henüz kite yapmak için uygun değil, genellikle lodos esiyor ki buda kite yapmayı imkansızlaştırıyor. Mayısın sonu Haziran'ın başı gibi kite derslerine başlamayı düşünüyorlar.

oraya gidersen şuan yapabileceğin pek bir şey yok ama Mayıs ayı içerisinde belirli sayıda bir grup oluşursa ki ben iletişim halindeyim burch beach de kite okulundan biriyle sizlere önceden kara kite kurulumu, hakimiyeti hakkında ders verilecek. hava şartları uygun olduğunda da suda derse başlamak için çağıracaklar.
    bende havalar düzelir düzelmez oradayım zaten birlikte gider geliriz.
    Heyecanla sizden gelecek haberleri bekliyoruz Sayın Ankara Hatunu

Alıntı Aybiou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayvalıkta nerede var duymamıştım okul olduğunu orada.
    wonder land kitesurf academy yine ozone kite larının sponsor olduğu bir kite okulu hiç dalga yok ve su çok sığ öğrenmek için çok ideal bir yer. kenan hoca telefon: 539 747 93 38
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE