Kar Bitti Ne Yapacağız? :) - Sayfa 12

Sonuçlar: Kar Bitti Ne Yapacağız?

Katılımcı sayısı
33. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Para var, huzur var. Yurt dışında kar olan yerlere gideceğim

3 9.09%
  • Yaz boyu su sporları ile avunacağım

25 75.76%
  • Kışa kadar kendimi nadasa bırakıp yas tutacağım

5 15.15%
Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
114 sonuçtan 111 ile 114 arası

Konu: Kar Bitti Ne Yapacağız? :)

Standart Cevap: Re: Kar Bitti Ne Yapacağız? :)

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok Oliverım bu naif mizacının altında nelerin var olduğunu ben biliyorum Senle boy ölçüşmek ne haddimize
    ne diyorsun beratım? rüyamda bile touareg'e binmedim, binemedim agam... tamam tamam 2 oda derken abarttım biraz... 1+1 aslında... mutfak da salona dahil üstelik... yine de senin yanında sıradan yurdum insanıyız...

Senin o Naifliğinle ezme huyun yok mu Oliverım Touareg dediğin nedir ki ? 55.000 Tl ye almayanı dövüyorlar artık Gizli servetini burada açıklamamışsın bu arada Neyse senin alçak gönüllüğün karşısında susmaktan başka diyebileceğim birşey yok Oliverım.
    yok öyle ezme falan beratım nereden çıkartıyorsun? gizli servetim diye bahsi geçen ev toki'den üçyüzbeşbinyıl taksitle alınmasaydı servet sayılabilirdi pekala... mesela ataşehir'den son model bir rezidans falan olsaydı... ne yazık ki kiracı gibiyiz sözde evimizde... arabamız olmadığını atlamışım galiba... ama sen öyle misin agam... ev desen 6+2, araba desen en hakikisinden 4x4... kendime gariban demeyeyim de ne diyeyim senin yanında...

Standart Re: Kar Bitti Ne Yapacağız? :)

Oliverım Büyük adamsın vesselam Sana ulaşmak için anca yurtdışındaki açık kayak merkezlerine giden uçaklara binmemiz gerekli,o nakitte bizde yok Neyse bu arada yüz yüze tanışmakta bir gün nasip olursa,bol bol istişare ederiz senle bu konuları Oliverım
    tek keyfimiz kayak beratim... birikim yapamadan yiyiyoruz vesselam... oncun ne dogru durust bir evimiz ne de arabamiz var... hos olsa bile seni yakalayamayiz ya, neyse... ama keyfimiz on numara...

İstanbul için bu aralar 2 alternatif öneriyorum
    1)32. İstanbul Film Festivali - kaçırmayın derin
    2) Lale Fetivali -14 milyondan fazla lale açmış duruda 270 farklı çeşit .Emirgan korusunda ve İstanbulun her köşesinde .

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112