Türkiye Kayak Merkezlerine Ait En Güncel Hava ve Kar Durumu - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Türkiye Kayak Merkezlerine Ait En Güncel Hava ve Kar Durumu

Standart Ynt: www.havadurumu.biz Türkiye Kayak Merkezleri - Hava ve Kar Durumu

Alıntı twingo Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkürler. Uzmanlık alanı web olanlardan da bu konuda destek bekliyorum. Mesela adamlar şunu yapmışlar profesyonelce: www.kacsantim.com (isim biraz sakat ama...)
    Twingo, kacsantim.com, isim sakat mi? cok fesatsin ne guzel isim iste. herkesin aklinda kalan, bilgiyi en kisa ve net yoldan www.kacsantim.com u ziyaret edenlere ulastiran bi websitesi ve domain i. Inanilmaz ilgi goruyor suanda kacsantim.com, gunluk ortalama ziyaretci sayisi 2000 in ustunde. cok pozitif feedback ler aliyor site.

Bu arada kacsantim.com dan bahsettigin icin cok tesekkurler. bahsettigin adamlarda biziz

"Uzmanlık alanı web olanlardan da bu konuda destek bekliyorum." demissin, tam bir uzman sayilmayiz ama herhangi bir yardima ihtiyacin olursa lutfen yaz. seve seve elimizden geldigince yardim ederiz.

Neyse kolay gelsin

saol bilgiler için
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Hehe, eywallah dostlar. Walla açıkçası yaptığı her işi hatasız yapmayı seven biri olarak, uzmanı olmadığım işlerde bazı görsel ve tasarımsal eksiklikleri yaşamak beni rahatsız ediyor.
    Alıntı KACGrup Nickli Üyeden Alıntı
    Twingo, kacsantim.com, isim sakat mi? cok fesatsin ne guzel isim iste. herkesin aklinda kalan, bilgiyi en kisa ve net yoldan www.kacsantim.com u ziyaret edenlere ulastiran bi websitesi ve domain i. Inanilmaz ilgi goruyor suanda kacsantim.com, gunluk ortalama ziyaretci sayisi 2000 in ustunde. cok pozitif feedback ler aliyor site.

Bu arada kacsantim.com dan bahsettigin icin cok tesekkurler. bahsettigin adamlarda biziz

"Uzmanlık alanı web olanlardan da bu konuda destek bekliyorum." demissin, tam bir uzman sayilmayiz ama herhangi bir yardima ihtiyacin olursa lutfen yaz. seve seve elimizden geldigince yardim ederiz.

Neyse kolay gelsin
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Ne yaptın hocam bakabildin mi siteye?
    Alıntı CarveMaster Nickli Üyeden Alıntı
    Bir dönem amatörce uğraşmılığım var, vakit bulabilir ve ihtiyacınız olursa yardımcı olmak isterim.

Arkadaslar sitem ile ilgili değerli görüşlerinizi bekleriz.

Standart Ynt: Türkiye Kayak Merkezlerine Ait En Güncel Hava ve Kar Durumu

Sonunda oldu, Grand Kartal kamerası yayına girdi:
    http://kal.endtas.com/kar/kartalpist.html

Ayrıca Kartal Otel'in interaktif pist haritası da oldukça işlevsel:
    http://kal.endtas.com/kar/kartalpist.html

Standart Cevap: Türkiye Kayak Merkezlerine Ait En Güncel Hava ve Kar Durumu

Herkese iyi bir sezon bol kar, bol güneş, az rüzgar dilerim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler