18-22 Şubat Sarıkamış Turu Düşünceleriniz - Sayfa 10
Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
114 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: 18-22 Şubat Sarıkamış Turu Düşünceleriniz

Standart Cevap: 18-22 Şubat Sarıkamış Turu Düşünceleriniz

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim mevki first class birader... bir tam ustune iki-uc yarim ya da ucte bir pass anca yetiyor... kaba bir hesapla bir gunde 30 civarinda cikis yapiyorum... ama burada onemli olan passin yetip yetmemesi degil zaten insanlarin yaniltilmamasi... 15-20 cikis yeter, yetmezse takviye yapariz demek baska sinirsiz cikis demek baska... degil mi?
    Sınırsız çıkış uygulaması yoksa; ama işletmeci müşterilerine sınırsız çıkış sunuyorsa nasıl yapacak tanıtımını?

Alıntı sméagol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sınırsız çıkış uygulaması yoksa; ama işletmeci müşterilerine sınırsız çıkış sunuyorsa nasıl yapacak tanıtımını?
    standart 15-20 cikis veriyoruz ama biterse takviye yapiyoruz diyecek... digerlerinin yaptigi gibi...

standart 15-20 cikis veriyoruz ama biterse takviye yapiyoruz diyecek... digerlerinin yaptigi gibi...
    kulağını tersten göster diyorsun yani

standart 15-20 cikis veriyoruz ama biterse takviye yapiyoruz = sınırsız

kulağını tersten göster diyorsun yani

standart 15-20 cikis veriyoruz ama biterse takviye yapiyoruz = sınırsız
    Baştan sınırsız verseniz ??
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Alıntı pellinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya benim otelle bir alakam yok. Sık sık önünden geçiyorum, şık bir otel. Duyduğum kadarıyla sahibi özverili, donanımlı biri.

Şurda Oliver'la polemikçilik yapıyoruz tatlı tatlı...

Ya benim otelle bir alakam yok. Sık sık önünden geçiyorum, şık bir otel. Duyduğum kadarıyla sahibi özverili, donanımlı biri.

Şurda Oliver'la polemikçilik yapıyoruz tatlı tatlı...
    tamamdır işte bende dedim biraz daha alevlensin
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

ben sarikamis'i bilmeyen, oteli fotograflar haricinde gormemis ve pek tabi sahibini de tanimayan bir vatandas olsam ve bana sinirsiz lift cikisi dense; merak edip iki gugil amca yapsam ve sarikamis'da sinirsiz cikis diye bir olayin mevcut bulunmadigini gorsem direk iskillenirim... yahu adam sinirsiz demis ama oyle bir sey yok, bunlar neci acep diye dusunurum... bir baska ihtimal; sinirsiz cikisa guvenerek gelip de kartla ilgili bir sorun yasarsam, misal kartin eksik bakiyeli cikmasi nedeniyle lifte binise izin verilmemesi ve karti otelden degistirmem gerektiginin soylenmesi veya bakiyeyi bitirip turnikeden gecememek ve ancak otele
    donup yeni kart almanin zorunlulugu gibi (otel ismi verip rencide etmeyecegim cunku sarikamis'a sempatim gercekten yuksek), saglam saydiririm... ilce merkezi 10dk olsa da otele gidip donerek kaybedecegim vakit o sinirle 10 saat gibi gelir... velhasil en temizi bastan acik acik kosullarin yazilmasi... ne kadar cok bilgi o kadar rahat ve huzurlu tatil... tatil dedigin de boyle olmali degil mi?

Alıntı pellinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyle bir opsiyon yoktu ki???...

oyle bir opsiyon yoktu ki???...
    İşte onu diyorum 15-20 sonrası ekleme yerine baştan bu sınırsız olsun
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Valla sarıkamışta kayakçılar çok şansız bırak 15'i 30 yetmez. Ben Boardımla ilk 3 gün 15lik kartları bolkarlarda bitiremedim. Son gün Karanlık dere kapandı, bizde pistlere kalınca 2 saatte bitti 15lik kart.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon