siteye girerken sorun
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
54 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: siteye girerken sorun

Standart siteye girerken sorun

siteye her girdiğimde ilk başta tinyurl4 diye saçma sapan bir site çıkıyor ve kapanmıyor nedir bu anlamadım bu sene neoluyo bu siteye ne kimse ortalıkta ne doğru düzgün tur çıkıyor ne organizasyon var herkez sanki bi anda kaymayı bıraktı milletin bildiği beklediği birşeymi var çözemedim

Standart Cevap: siteye girerken sorun

Alıntı hevdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siteye her girdiğimde ilk başta tinyurl4 diye saçma sapan bir site çıkıyor ve kapanmıyor nedir bu anlamadım bu sene neoluyo bu siteye ne kimse ortalıkta ne doğru düzgün tur çıkıyor ne organizasyon var herkez sanki bi anda kaymayı bıraktı milletin bildiği beklediği birşeymi var çözemedim
    Ekip şu anda Sarıkamış'ta bolkara gömülmüş vaziyette. 2 güne kalmaz site canlanır

aynı şey bende de oluyor :(
    Kayak....... : Atomic Race Ti GS
    Bağlama... : Atomic Neox TL 12
    Bot............ : Atomic Hawx 100
    Baton........ : Atomic Race 12

Alıntı sméagol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekip şu anda Sarıkamış'ta bolkara gömülmüş vaziyette. 2 güne kalmaz site canlanır
    site de sadece sarıkamış ekibimi var?

siteye her girdiğimde ilk başta tinyurl4 diye saçma sapan bir site çıkıyor ve kapanmıyor nedir bu anlamadım....

evet siteye girmek istenince başka bir siteye yönlendiriliyoruz...

valla az once girdim biraz yavas aciliyor ama baska bir siteye yonlendirmedi... acaba bir linke mi tikliyorsunuz farketmeden???

google arama yaptığın zaman ilk çıkan kartutkusu linki başka bir link değil yani ilk girdiğinde bu site çıkıyor görev yöneticisinden kapatıp yoksa kapanmıyor tekrar google arama yapıp giriyorum bu sefer açıyor hep aynı şey oluyo bi sorun var bence

Su anda istanbul a donuyoruz, google dan aratip girince mi oluyor bu ?

evet emrah google dan girince oluyor

Geçen hafta banada oluyordu googledan aratıp çıkan kartutkusu linkine tıklayınca oluyordu geri gelip tekrar tıklayınca olmuyordu. Ben şahsen chrome dan dolayı olduğunu düşündüm. Bu hafta hiç olmadı ama genede browserınız chrome ise cookieleri silmeyi yada update etmeyi denemenizi öneririm.

siteye her girdiğimde ilk başta tinyurl4 diye saçma sapan bir site çıkıyor ve kapanmıyor nedir bu anlamadım
    geçen hafta bendede oluyordu ama şimdilik olmadı
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 1/6 123 ... SonSon