Siteniz Üyelerine Özel %15 İndirim
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Siteniz Üyelerine Özel %15 İndirim

Standart Siteniz Üyelerine Özel %15 İndirim

Yıllarca kayak yapan ve konaklayan birisi olarak memleketim olan Sarıkamış'a 4 yıldızı bir otel açtım. Siteniz referansı ile otelimizde konaklamak, yemek yemek, bir şeyler içmek isteyen, hamam ya da sauna'dan faydalanmak isteyenler sitenize özel %15 indirimli her türlü hizmetten yararlanabilirler.

Otelimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi beklerim. 4 yıldızlı Sarıkamış Bildik Otel güncel fiyatları şu şekildedir; (Açılışa özel tanıtım fiyatlarıdır.)

Yarım pansiyon 2 kişilik odada kişi başı 125,00 TL/Gün - (skipass ve kayak pistine servis dahil)
    Erzurum havaalanına tek yön servis ücretimiz 4 kişiye kadar kişi başı 70 TL'dir.
    Kars havaalanına tek yön servis ücretimiz 4 kişiye kadar kişi başı 35 TL'dir.

Bildik Otel Sarıkamış olarak Erzurum havaalanına servis hizmeti başlatmış bulunmaktayız.

Cuma akşamları Erzurum'a uçak saatleri;

İstanbul - Erzurum 17:00 - 18:40
    İstanbul - Erzurum 21:00 - 00:25

Ankara - Erzurum 18:35 - 20:00
    Ankara - Erzurum 23:00 - 00:25

Pazar akşamları Erzurum'dan uçak saatleri,

Erzurum - İstanbul 19:15 - 21:05

Erzurum - Ankara 20:35 - 22:05

Erzurum ve Kars havaalanlarına, ayrıca kayak pistine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

0474 413 76 76

www.bildikotel.com

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/pages/Bildi...50389318390000

Standart Cevap: Siteniz Üyelerine Özel %15 İndirim

İndirim için teşekkürler, herşeyi begendim bir tek hava alanı transferi hariç.

Neredeyse Sarıkamış taki tüm otellere gittik ve hiç birinde Kars havaalanı otel transferinden ayrıca ücret alınmıyor :(

Yinede bu proaktif yaklaşımız için benden 5 yıldız

Öncelikle yeni işletmeniz ve işiniz hayırlara vesile olsun.

Sitemize gösterdiğiniz öncelik için teşekkür ederiz.

Ancak Kars-Sarıkamış havaalanı ulaşımı konusunda Emrah'a katılıyorum.

Kars'a olan uçak saatleri konusunda da bir bilginiz var mı? Geçen sene İstanbul'dan 6:00'da Sunexpress seferleri vardı ve bu sene malesef yok.

Kars'ın bu konuda lobisi sanırım çok güçlü değil Erzurum yüzünden.

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndirim için teşekkürler, herşeyi begendim bir tek hava alanı transferi hariç.

Neredeyse Sarıkamış taki tüm otellere gittik ve hiç birinde Kars havaalanı otel transferinden ayrıca ücret alınmıyor :(

Yinede bu proaktif yaklaşımız için benden 5 yıldız

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yeni işletmeniz ve işiniz hayırlara vesile olsun.

Sitemize gösterdiğiniz öncelik için teşekkür ederiz.

Ancak Kars-Sarıkamış havaalanı ulaşımı konusunda Emrah'a katılıyorum.

Kars'a olan uçak saatleri konusunda da bir bilginiz var mı? Geçen sene İstanbul'dan 6:00'da Sunexpress seferleri vardı ve bu sene malesef yok.

Kars'ın bu konuda lobisi sanırım çok güçlü değil Erzurum yüzünden.
    Öncelikle ben de teşekkür ederim. Kars havalanı transfer ücretini kaldırmak için gerekli bilgi verildi, her an kaldırabilirim bile Sunexpress uçak tarifesini kaldırdı. Bu konuda bir takım çalışmamız oldu yöre milletvekilleri ve vali ile. Halen devam etmekte.

http://www.f5haber.com/kars/sarikami...-haberi-47332/

Örneğin cumartesi ve pazar günleri için Sarıkamış2ta kaymak istediğinizde ancak Cumartesi akşama doğru ulaşabiliyorsunuz Sarıkamış'a Kars havaalanını kullanırsanız. Bunun için biz misafirlerimize Erzurum havaalanını kullanmalarını öneriyoruz ki o zaman cumartesi ve pazar günleri dolu dolu kayabilirler. Pazar akşamı da dönebilirler. 4 kişiye kadar belirtilen ücretler alınmakta ancak 4 kişi üzeri için hiç bir ücret talep edilmemekte transfer için Tek başınıza bile gelseniz eğer alanda misafirimiz olan üç kişi daha varsa, ki sıklıkla olmakta, o zaman ücretsiz transferiniz gerçekleştiriliyor.
    Konu bildikotel tarafından (10-02-2012 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.

Alıntı bildikotel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siteniz referansı ile otelimizde konaklamak, yemek yemek, bir şeyler içmek isteyen, hamam ya da sauna'dan faydalanmak isteyenler sitenize özel %15 indirimli her türlü hizmetten yararlanabilirler.
    Otelimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi beklerim. 4 yıldızlı Sarıkamış Bildik Otel güncel fiyatları şu şekildedir; (Açılışa özel tanıtım fiyatlarıdır.)
    Yarım pansiyon 2 kişilik odada kişi başı 125,00 TL/Gün - (skipass ve kayak pistine servis dahil)
    Sarıkamış bölgesinin hak ettiği değeri ve ilgiyi görmesi için siyasi iradenin, yerel yönetimin ve işletmecilerin katkılarının artmasını bekliyor ve atılan her adımı alkışlıyorum.
    Sizin de hizmet sektöründe gayretleriniz çerçevesinde yukarıda verilen fiyat üzerinden mi site üyelerine %15 indirim yapılacak, yoksa yanlış mı anlamışım?
    SkateBanana candır...

Alıntı metetan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarıkamış bölgesinin hak ettiği değeri ve ilgiyi görmesi için siyasi iradenin, yerel yönetimin ve işletmecilerin katkılarının artmasını bekliyor ve atılan her adımı alkışlıyorum.
    Sizin de hizmet sektöründe gayretleriniz çerçevesinde yukarıda verilen fiyat üzerinden mi site üyelerine  indirim yapılacak, yoksa yanlış mı anlamışım?
    Teşekkür ederiz güzel yorumunuz için. 125 tl oda+kahvaltı+Akşam yemeği+sınırsız skipass+pist transferi içindir. Sadece oda+kahvaltı isterseniz 90 TL konaklama ücretidir. İndirim bu fiatlar üzerinden yapılacaktır. Resepsiyondaki arkadaşlara siteden yönlendirildiğinizi söylediğinizde indirim uygulanacaktır

Tesisiniz hayırlı olsun.
    Kars havalimanı-Otel transfer bedelini iptal etmeniz yerinde bir adım olacaktır.
    Yarın akşam ugrayıp eşimle birlikte bir çayınızı içelim.
    Hem tesiste kısa bir de gezinti yapmış oluruz.
    Belki yakın bir zamanda misafiriniz de oluruz.

Alıntı SAREmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesisiniz hayırlı olsun.
    Kars havalimanı-Otel transfer bedelini iptal etmeniz yerinde bir adım olacaktır.
    Yarın akşam ugrayıp eşimle birlikte bir çayınızı içelim.
    Hem tesiste kısa bir de gezinti yapmış oluruz.
    Belki yakın bir zamanda misafiriniz de oluruz.
    Otel önünde bir fotoğrafını bekliyoruz Saremre

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otel önünde bir fotoğrafını bekliyoruz Saremre
    Ayıp ettin Emrah, akşama fotoları sitede bil.
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

Akşam ailecek Bildik otele ziyarete gittik.
    Otel sahiplerinden Emrah beyle görüştük.
    Çaylarımızı yudumlarken tesisle ilgili muhabbet ettik.
    Sonrasında birlikte oteli gezdik.
    Tesis 5-6 ay gibi çok kısa bir sürede bitirilmiş.
    Sezona yetiştirilme çabasıyla yapısal ve donanımsal eksiklikleri var.
    Bir sonraki sezon daha iyi bir pozisyonda olacagı kanaatindeyim.
    Şehir merkezinde olması avantaj mıdır dezavantaj mıdır bilemiyorum.
    Misafirler istedikleri saatte şehir merkezinde kısa bir yürüyüş olanagına sahipler.
    Şirket ve Kamudan geçici görevli olanların ugrak yeri olmaya aday.
    Bana Orduevi dolu oldugunda misafirlerinin bu otele yönlendirildikleri söylendi.
    (Ben otelin şehir dışında olmasını tercih ederdim. Malum şehir merkezinde gezilecek pek bir yerde yok.)
    Bence konumu nedeniyle kayak oteli tablosundan biraz ayrılmış.
    Otel tanıtım eksikliğini fiyatta çok esneklik saglayarak giderme ve kendini tanıtma yoluna gitmiş.
    Konaklama Oda + kahvaltı 70-80 TL gibi fiyatlardan başlıyor.
    3 Ocak'ta açılmış ve tanınmamış bir tesis olmasına ragmen otelin yarısından fazlası doluydu.
    Otelin arkasında 4 adet villa vardı.
    Villalara hasta oldum. Apart şeklinde dizayn edilmiş.
    İçerisinde yatak odaları, oturma odası/salonu, mutfagı ve mutfagın içerisinde de tüm donanımları mevcut.
    Konakladıgınız zaman kendi evinizdeki kadar rahat hissedebileceginiz bir mekan yaratılmış diye düşünüyorum.
    Otel imkanlarından istifade edilebilecegi gibi kendin pişir kendin ye modunda da takılınabilir.
    Kalabalık bir ailenin veya samimi 2 ailenin tercih etmesi şiddetle tavsiye edilir.
    Tek katlı ve dubleks olarak 2 tipi mevcut.
    Gün sonunda eşimin görüşünü sordugumda şu cevabı aldım:
    " Otel olarak Kar Oteli tercih ederim ama villalardan birinde mutlaka konaklamak isterim. "
    ***Yine de misafir olmadan tesisle ilgili yorum yapmak çok isabetli degil. ***
    Fotolar geliyor...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler