Snowboard'a başlama hikayeniz nedir , nasıl başladınız ? :)
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard'a başlama hikayeniz nedir , nasıl başladınız ? :)

Standart Snowboard'a başlama hikayeniz nedir , nasıl başladınız ? :)

Merhabalar . Ben kendi hikayemi yazmak istiyorum Baba mesleği sebebiyle Erzurum'a tayinimiz çıkmıştı. Tabi Palandöken'e çıkıp kaymak aklıma hiç gelmiyordu Sıkıntıdan kafayı yemek üzereydim ki amca oğlu beni piste çıkarana kadar Şimdi Erzurum'dan gitmek istemiyorum . Buradaki pistte her board'cudan yeni birşeyler öğrenmek paha biçilemez Sizinde değerli yorumlarınızı bekliyorum

Standart Cevap: Snowboard'a başlama hikayeniz nedir , nasıl başladınız ? :)

Snowboard değil ama kayağa başlamam Uludağ'da ki Karayolları Misafirhanesi'ne çocukluğumdan beri gitmemle başladı. Nasıl başladığımı bilmiyorum çünkü çok küçüktüm babam sağolsun başlatmış beni

Ben boarda erkek arkadaşım sayesinde başladım. Bi deneyim belki severim dedim tutkum oldu

Alıntı baileys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben boarda erkek arkadaşım sayesinde başladım. Bi deneyim belki severim dedim tutkum oldu
    Erkek arkadaşın mı tutkun oldu yoksa board mu

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hmm tuzak soru! İkisi de diyip çıkayım işin içinden Çiftlerin ortak zevklerinin olması bence bi şart. O beni snowboardla tanıştırdı, ben onu fotografçılıkla, kombine aldık her hafta stada maç izlemeye gidiyoruz. Birlikte eğlenebilmek çok önemli...

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bu yeni öğrenen çiftler pistte biraz sıkıntı oluyo ya Tam pistin ortasında kız düşmüş oğlan kaldırmaya çalışıyo kalkıyolar sarılıyolar ne mantıksa tabi bizde çarpmayalım diye açımızı ayarlıyoruz . Olmaz pistte karşıyım bu gibi olaylara. düzlüğe inince ne yaparsanız yapın canım

Alıntı bhagl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bu yeni öğrenen çiftler pistte biraz sıkıntı oluyo ya Tam pistin ortasında kız düşmüş oğlan kaldırmaya çalışıyo kalkıyolar sarılıyolar ne mantıksa tabi bizde çarpmayalım diye açımızı ayarlıyoruz . Olmaz pistte karşıyım bu gibi olaylara. düzlüğe inince ne yaparsanız yapın canım
    hahhah ben biraz erkek fatma olduğum için böyle şeyler yaşamıyoruz. Kafamı vuruyorum kalkıp devam ediyorum. Benimki de gelip sarılacağına kıskıs gülüyo Bizde mi bi problem var acaba

Ben de arkadaş vasıtasıyla tanıştım bu sporla, bir gün bir baktım ki Kartalkayadayız ve ayağımda snowboard..
    ogün bu gündür ayrılmıyoruz ve bu durumdan hiç de şikayetçi değilim

Alıntı baileys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahhah ben biraz erkek fatma olduğum için böyle şeyler yaşamıyoruz. Kafamı vuruyorum kalkıp devam ediyorum. Benimki de gelip sarılacağına kıskıs gülüyo Bizde mi bi problem var acaba
    Öyle çifte can kurbaaaan Aslında benim tarif ettiğim çiftlerden bi iki tane olmalı pistte Onlara kar sıçratıp sonra gülmek arkama döndüğümde ikisininde bana bakması bi hoş oluyorum

Alıntı bhagl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle çifte can kurbaaaan Aslında benim tarif ettiğim çiftlerden bi iki tane olmalı pistte Onlara kar sıçratıp sonra gülmek arkama döndüğümde ikisininde bana bakması bi hoş oluyorum
    Enteresan bir zevk

Sayfa 1/2 12 SonSon