Snowboard için Dağa tek başına çıkılsa zevk verirmi ?
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard için Dağa tek başına çıkılsa zevk verirmi ?

Post Snowboard için Dağa tek başına çıkılsa zevk verirmi ?

Merhaba Arkadaşlar. Kartutkusunda yeniyim. Snowboard için dağa hep topluluk halinde çıktım. Lakin Erzurumda olduğum için ve bu forumda çok takıldığım sebebiyle hergün çıkıp kayma isteğim var Arkadaş beklemek istemiyorum bu yüzden. Tek çıkmak zevk verirmi ? Tavsiye alabilirmiyim ?

Standart Cevap: Snowboard için Dağa tek başına çıkılsa zevk verirmi ?

Hoşgeldin,

Kesinlikle git bence , ne kadar imkanın varsa kayacaksın boşa harcamıyacaksın en azından ben şimdilik öyle düşünüyorum

Alıntı bhagl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar. Kartutkusunda yeniyim. Snowboard için dağa hep topluluk halinde çıktım. Lakin Erzurumda olduğum için ve bu forumda çok takıldığım sebebiyle hergün çıkıp kayma isteğim var Arkadaş beklemek istemiyorum bu yüzden. Tek çıkmak zevk verirmi ? Tavsiye alabilirmiyim ?
    Tabiki kalabalik kaymak keyifli oluyor ama bana sorarsan kulaklik ve begendigin muzikle de tek basina gercekten cok keyifli olur yalniz kaymak

Ama ben illaki yalniz kaymak istemiyorum dersen ucak biletlerini gonderirsen hafta sonu sana arkadas olabilirim dostum

dağda tek başına kaymak dersen bence tehlikeli bir şey olur.
    ama pistte yalnız gidip kaymak dersen sorun yok... orada zaten senin gibi bir sürü kişi var. istersen hemen birkaçı ile arkadaş olabilir yada yalnız kayabilirsin. aynı şeylerden zevk alanlar çabuk anlaşırlar

zevk vermez öyle tek başına kaymak. Sen ilanı ver buradan misafirim olun diye her haftasonu birkaç kişi geliriz. Ayıp ediyosun hiç yalnız bırakırmıyız seni Şaka bi yana ( hani ciddiyet payı var ) arkadaşların dediği gibi müzikle kaymakta ayrı bir zevk. Amacın sadece kaymaksa tak kulaklığı kulağına kay gitsin. Ama bizim amaç goy goy yapa yapa kaymak arada bir mola verip çaylamak, kayarken birbirimize takılmak tatlı tatlı atışmak bütün gün kayıp, telesiyejleri kapatıp otobüse bindiğimizde yine goy goy yaparak Evimizin yolunu tutmak. Hep beraber gece konaklıyorsak uyurken horlayanları kameraya almak, sabah güneş kendini gösterdiğinde yataktan fırlayıp diğerlerini uyandırmaya çalışmak işte benim olayım budur
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zevk vermez öyle tek başına kaymak. Sen ilanı ver buradan misafirim olun diye her haftasonu birkaç kişi geliriz. Ayıp ediyosun hiç yalnız bırakırmıyız seni Şaka bi yana ( hani ciddiyet payı var ) arkadaşların dediği gibi müzikle kaymakta ayrı bir zevk. Amacın sadece kaymaksa tak kulaklığı kulağına kay gitsin. Ama bizim amaç goy goy yapa yapa kaymak arada bir mola verip çaylamak, kayarken birbirimize takılmak tatlı tatlı atışmak bütün gün kayıp, telesiyejleri kapatıp otobüse bindiğimizde yine goy goy yaparak Evimizin yolunu tutmak. Hep beraber gece konaklıyorsak uyurken horlayanları kameraya almak, sabah güneş kendini gösterdiğinde yataktan fırlayıp diğerlerini uyandırmaya çalışmak işte benim olayım budur
    tek başına kaymak çok kötü.... :(( ortam olunca çok zevkli olur.
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Değerli yorumlarınız gerçekten etkiledi beni Ejderden tek başına gelmek sanırım sıkıcı olur Eğer Erzurum'a gelecek durumu olan varsa haber versin anında yanındayım.

Değerli yorumlarınız gerçekten etkiledi beni Ejderden tek başına gelmek sanırım sıkıcı olur Eğer Erzurum'a gelecek durumu olan varsa haber versin anında yanındayım.
    kafa dengi arkadaş varsa beraber kaymak arada bir goy goy yapmak çok zevkli ama tek başına imkanın varsa çık aç müziği son ses tadını çıkar. yalnız kaymakta zevkli. farkmaz
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

ımm 24 şubatta erzurumda olucam o tarihlerde sende müsait olursan ejderde takılırız
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

24 Şubatta müsaitim birşey çıkmazsa tabi İrtibatta kalalım

Sayfa 1/3 123 SonSon