kartepede snowboard kiraları
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: kartepede snowboard kiraları

Standart kartepede snowboard kiraları

aynı soruyu kartalkaya başlığında da sormuşdum ama.. kartepe de kiralar ne düzeyde... snowboard ı yeni öğrendim geçen sene 3 5 kere gitme fırsaım oldu.. bu sene okuldan dolayı hala sezonu açmış değilim... finaller bittiğinde bir yerlere gidicem muhakkak, ama kaç gün kalıcağım belli olmadığından bu sezon için board alıp almama konusunda kararsızım... kira bedellerini öğrendikden soora verimlilik hesapları yapıcam.. şimdi den sağolun..

Standart Ynt: kartepede snowboard kiraları

Kartepe kayak evi 2008 fiyatlarımız ve Kartepe için bazı püf noktaları..

* Mağzamız Kartepe Kayak Evi Maşukiye de Belediyenin çarprazında dağ yolunun başındadır.Zirve ve pistler bizden 17 km yukarıdadır.

* Kayak Bord Blade kiralama satış bakım ve kayak aksesuarları satış hizmeti vermekteyiz...

* Bord kayak blade kiralama son model carver setler 30 YTL/gün eski setler kızak 15 YTL /gün..

* Kayak elbisesi alt 10 üst 10 YTL , eldiven satılık 15 YTL, kar gözlüğü kiralık 10 ytl, satılık 65 YTL

* Zirvede tek otel beş yıldızlı Green park kartepe oteldir..Tüm pistler ve bölge bu otele aittir..

* Bunun dışında Maşukiye ve Sapancada kalabileceğiniz oteller mevcuttur.Bunlarla ilgili web sitemizde oteller linkine göz atabilirsiniz..

* Pist için bu sene Green park günlük hafta sonu 70 hafta içi 45 ytl alıyor tüm pistleri sınırsız kullanabiliyorsunuz...

* Özel ders için green parktaki hocalar ilgileniyor. Biz ders vermiyoruz...

* Kendi aracınızla çıkabilir veya hafta içi 40 YTL ,hafta sonu 50 YTL ye taksi tutabilirsiniz, bu fiyata sizi çıkarıp indirirler.

* Dağ yolu devamlı karayolları tarafından temizleniyor.Gene de Kartepeye gelirken mutlaka aracınızda zincir bulundurun hava yağınca birden kar doldurabiliyor ve buzlanma yapabiliyor..

* Facebook da grubumuz açılmıştır..online iletişim için..aşağıdaki linkden ulaşabilir..sorular sorabilirsiniz..
    http://www.facebook.com/group.php?gid=6451502286

www.kartepekayakevi.com

Rossignol Z3 bot:Rossignol expert
    www.kartepekayakevi.com Fatih Fescioğlu

Standart Ynt: kartepede snowboard kiraları

cevap için çok teşekkürler.. sorup sorulabilicek bütün soruları cevaplamışsın sanırım..bundan sonra iş sitenizdeki haritayı kullanıp kaybolmadan dükkanınızı bulmaya kalıyo..

Standart Cevap: kartepede snowboard kiraları

Bu gün kartepedeydim. Harika bir hava vardı karda çok güzeldi biraz yoğunluk vardı onun dışında herşey çok güzeldi. Ayrıca Maşukiye kayak evine buradan da teşekkür etmek istiyorum ilgi alaka ve uygun fiyatlarından dolayı.

Board + pantalon 30 lira yanında nescafe ikramı ve sucuk ekmek için indirim kuponu.

Standart Cevap: kartepede snowboard kiraları

Alıntı titanium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün kartepedeydim. Harika bir hava vardı karda çok güzeldi biraz yoğunluk vardı onun dışında herşey çok güzeldi. Ayrıca Maşukiye kayak evine buradan da teşekkür etmek istiyorum ilgi alaka ve uygun fiyatlarından dolayı.

Board + pantalon 30 lira yanında nescafe ikramı ve sucuk ekmek için indirim kuponu.
    geçenlerde beni de telefonla aramışlardı , telefondan anladığım kadarıyla işine baglı iyi arkadaşlar. Kısmet olursa Kartepe giderken uğrayacağım tüm kayak evlerine