Kartalkayada kayak snowboard kiralama fiyatlari - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Kartalkayada kayak snowboard kiralama fiyatlari

Standart Cevap: Kartalkayada kayak snowboard kiralama fiyatlari

yol üzerinde yavuz petrol diye bir malzeme kiralama yeri var salamon un bikaç model boardlarını kiralıyolar kayaklarda fisher yada salomon ben geçen hafta uğramıştım fisherlar bu sezonun fiyatlar da 25-30 civarında ama kalabalık giderseniz pazarlık yapın mutlaka konaklamalı gidersenizde malzemeleri otelin önüne kadar götürüp oradan teslim alıyolar. günübirlik gitmek istersenizde kartalkaya bölgesi skipassı için indirim yaptırıyorlar.

Arkadaslar ilk defa kartalkayaya gidiyorum. Dorukkaya otelde 8 11 ocak arası kalacam. Birkaç sorum olacak.
    Ankara aktarmalı gelişem ve kayaklarla gelmek zor olur. Otelden sordum 60 lira diyorlar iki kişi baya tuzlu olur. Yol üstünde yerler varmış ama bizde otelin servisi ile gidecez. Yolda durmuyorlarmış. Onceden ayarlıyıp otele kayakları getıren bı yer varmıdır. Bu şeklide ayarlarsam otelin kayak odasında sıkıntı yasarmıyım.

Yol üzerinde 20-30 lira arsaında kiralıyorlar. benim genelde board kiraladığım bir yer uzun süreli yadaçok sayıda board kiralayınca yukarıya çıkarıyor yada 10-20 lira fark alıp çıkarıyor. ben memnunum kalitesiz değil ürünleri. kayaklar salomon olamsı lazım hatırladığım kadarıyla. kayak odası kabul etmiyor, akşamları odada muhafaza etmeniz lazım, zaten asansör var sıkıntı olmuyor pek.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123