Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu - Sayfa 14
Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
138 sonuçtan 131 ile 138 arası

Konu: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

Standart Cevap: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

geçmiş olsun arkadaşlar...

bana bu hafta yapacagını söyledi görücez ne kadar yalan ne kadar dogru

lütfen yanlış anlamayın ama ben akıl sağlığım için bir süredir aramıyorum kendisini..çünkü bunca olandan sonra bile bu hafta ödeyeceğim dediğinde yine de bir nevi inanıyorum, ama asla ödemiyor.
    Allah vergisi bir yeteneği var söylediğini yapacakmış izlenimi vermekte, bravo diyorum ne diyim..

Arkadaşlar,

Mağdur olduğunuz için tamam buradan SBM ve Erkan için gereken şeyleri yazdınız paylaştınız fakat mağduriyetinizi belirtirken kişilik haklarına saygı göstererek daha olumlu paylaşımlarda bulunmanızı hatta mağdur olan diğer arkadaşlara da yol göstermenizi öneririm.

Buradan böyle tek taraflı olarak ''kullanıcı ismi'' nickli uyemizin yazdığı tarzda yazılar yazan olursa ne yazık ki silmek durumunda kalacağım.
    İşi abartmadan saygı sınırlarını aşmadan bu platformu kullanarak hakkınızı aramanızı, buradan yargısız infaz yapmamanızı rica ederim.

Hassasiyetiniz için tşkler..

Alıntı Doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lütfen yanlış anlamayın ama ben akıl sağlığım için bir süredir aramıyorum kendisini..çünkü bunca olandan sonra bile bu hafta ödeyeceğim dediğinde yine de bir nevi inanıyorum, ama asla ödemiyor.
    Allah vergisi bir yeteneği var söylediğini yapacakmış izlenimi vermekte, bravo diyorum ne diyim..
    birde artıl sanki kendisi haklıymış şeklinde tavırlara bürünüyor. sadece yalan ve dolan erkan başka birsey değil onun hayatı.

Geçen sene ben ve arklarım da Erkan'la böyle bir ticari ilişkiye girdik. 500 TL'ye 1000 liralık tatil olayı. Biz tatil olarak zor da olsak tahsil edebildik. Tabi bazen seviye indirmek zorunda kaldık, ama 1000 liralık olmasa da 900 liralık tatile gidebildim. Bir daha yapar mısın? tövbe

Tabi bazı tatillerde karinna diye gittik ulu kardeşler diye virane bi yerde kaldık vs ama olsun. Zaferin zoru makbuldür

Standart Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

erkanın dolandırıcı oldugu apacık ortada.ben daha fazla ugrasmayacagım sureklı bu hafta surayı ayarlayım dorukkaya aman uludag olsun 1 saatte donuyorum gibi hergune ayrı yalan uydurabılen ve insanın kafasında acaba bu sefer dogrumu soyluyo imajı yaratabilen bir adam. bence bu yalanlar içinde özenle oturup calışıyor. ama eminimki bu yalanlar içinde bogulup gidecektir.

agapi, biz neredeyse bir senedir aynı şeyi söylüyoruz. umarım bundan sonra kimse bu yalanlara kanmaz.

hala daha uludağ, dorukkaya ayarlamaya çalışıyor olması (böyle söylemesi) gerçekten çok komik. bu bahsi geçen yerlerde erkanın ismini duyan zaten telefonu kapatır.
    Kayak: Rossignol Zenith Z5
    Snowboard: Rome Anthem SS

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314

Bu Konudaki Etiketler