Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu - Sayfa 5
Sayfa 5/14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
138 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

Standart Cevap: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

Bu başlığın açılması, Erkan'la daha çalışmamış olanlar için faydalı olacağından eminim.

Ben de Erkan'ın başlatmış olduğu 1000 TL öde 2000TL'lik kullanım hakkı kazan kampanyasına katılıp mağdur olanlardanım. Erkan, skipass paralarını ödemeyerek başladığı bu ticari hatasına insanları rezervasyon dahi yaptırmadığı otele gönderip rezil etmesiyle devam etti.

İlk aşamada Erkan'ın maddi olarak zor durumda olabileceğini düşünürek ilk otel fiyaskosunda anlayışlı davranmıştım. Fakat ikinci defa otelin hazır olduğunu söyleyip otelle irtibata bile geçmemiş olması bardağı taşıran son damla oldu. Kısacası bu sene başladığım snowboard zevkim gerçekten tam manasıyla rezil oldu.

Şu anda kendisinin bana ödemesi gereken meblağ 1080 TL'dır. Kendisiyle neredeyse 3 aydır her gün telefonla görüşüyorum ve her görüşmemizde parayı yarın ödeyeceğini söylüyor. Tabii bugüne kadar herhangi bir ödeme de olmuş değil.

Kısaca Erkan'ın bana yapması gereken ödemeyi telefonda nasıl ertelediğini anlatmak isterim.Tabii klasik "abi yarın söz ödüyorum." , "şimdi bankaya gidiyorum." , "tüh unuttum haklısın hemen gidiyorum." , "gönderdim nasıl gelmez, bak sen şu bankanın yaptığı işe" gibi klasik borçlu bahanelerinin haricinde, bir keresinde Erkan'dan bana mesaj geldi mesajda "IBAN ile EFT 3/3 İşleminiz tamamlandı. Hesaba EFT talimatınız kaydedilmiştir. Referans numarası:....." yazıyordu. Tabii önce bu mesaja anlam veremedim ama sonra mesajın ne kadar saçma olduğunu idrak edince beni kandırma çabalarından biri olduğunu anlamam çok uzun sürmedi.

Son zamanlarda kendisinin yazıp kendisinin oynadığı senaryo ise dillere destan.

Ben Erkan'ın telefonlarından ve "hikayelerinden" sıkıldığım için ve Erkan'la çalışmayı bir an için bile olsa aklından geçirenlere bir uyarı olsun diye bu yazıyı yazıyorum.

Yazın da kite surfing vs... turları için hangi turla gideceğinize dikkat etmeniz gerektiğini de vurgulamak isterim.

Gelecek sezonu sorunsuz geçirmek dileğiyle.

bir gelişme var mı acaba???

Evet oliver board delusu ile konustuk bu 3 uyemizin durumlarini bitirdikten sonra burada paylasim yapacak bilgine
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Alıntı skiboardmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet oliver board delusu ile konustuk bu 3 uyemizin durumlarini bitirdikten sonra burada paylasim yapacak bilgine
    bu konu yeterince cansıkıcı bir hal aldı.

Doğrudur, Erkan ile 6 aydan bu yana konuşuyoruz, kısmi olarak söylediklerini yerine getirdi. Benim son önerim erkan için;

Buradan mağdur olan uyelere bir tarih verecek. KESİNLİKLE HİKAYE DİNLEMEK İSTEMİYORUZ.

örnek veriyorum= 5 mayısta x arkadaşımızın ödemesi yapılacaktır. diyecek. o tarihte ödeme olmazsa RESMİ İŞLEMLERİ BEN BAŞLATMIŞ OLACAĞIM. BİZZAT BEN İLGİLENECEĞİM. TÜM ARKADAŞLAR ADINA. ve erkanın verdiği sözü herkesin huzurunda vermesini istiyorum. bu konu altında herkes görecek.

Not: verdiği tarihte ödeme karşıtaraf tarafından onaylanmasını şart koşuyoruz. (bu ödeme eft yaptım, havale yaptım, kkartına ödeme yaptım ŞEKLİNDE OLMAYACAK. ÖDEMESİNİ ALACAK ARKADAŞ BU ÖDEMEYİ ONAYLAYACAKTIR.(ÖDEME HESABIMA GEÇTİ VEYA NAKİT ELDEN TESLİM ALDIM ŞEKLİNDE )

bu gerçekleşmez ise avukat arkadaş ile birlikte bahsettiğim maliye ve mali polis SBM firması ile yakinen ilgilenmiş olacaktır.
    konu bu kadar açık ve net. gerisi sbm ye kalmış.
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Evet Board Delusu ile konusmamiz bu yondedir gerekli bilgilendirmeyi kendisi yapacaktir.

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu yeterince cansıkıcı bir hal aldı.

Doğrudur, Erkan ile 6 aydan bu yana konuşuyoruz, kısmi olarak söylediklerini yerine getirdi. Benim son önerim erkan için;

Buradan mağdur olan uyelere bir tarih verecek. KESİNLİKLE HİKAYE DİNLEMEK İSTEMİYORUZ.

örnek veriyorum= 5 mayısta x arkadaşımızın ödemesi yapılacaktır. diyecek. o tarihte ödeme olmazsa RESMİ İŞLEMLERİ BEN BAŞLATMIŞ OLACAĞIM. BİZZAT BEN İLGİLENECEĞİM. TÜM ARKADAŞLAR ADINA. ve erkanın verdiği sözü herkesin huzurunda vermesini istiyorum. bu konu altında herkes görecek.

Not: verdiği tarihte ödeme karşıtaraf tarafından onaylanmasını şart koşuyoruz. (bu ödeme eft yaptım, havale yaptım, kkartına ödeme yaptım ŞEKLİNDE OLMAYACAK. ÖDEMESİNİ ALACAK ARKADAŞ BU ÖDEMEYİ ONAYLAYACAKTIR.(ÖDEME HESABIMA GEÇTİ VEYA NAKİT ELDEN TESLİM ALDIM ŞEKLİNDE )

bu gerçekleşmez ise avukat arkadaş ile birlikte bahsettiğim maliye ve mali polis SBM firması ile yakinen ilgilenmiş olacaktır.
    konu bu kadar açık ve net. gerisi sbm ye kalmış.
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com

Merhaba, biz kasim ayi Avusturya turunda SBM ile tanistik hic sorun yasamadan gittik geldik 7-15 nisan Avusturya turuna gidicektik ancak odemeyi yaptiktan sonra biz iptal ettik havadan dolayi gitmek istemedik iademiz denildigi gun kredi kartlarimiza kesintisiz olarak yapildi toplamda 6 kisi idik. Diger 3 arkadas icin benim kendi fikrim iadeleriniz yapilacaktir.

Bu arada Avusturya turunda iptali biz baslatmistik grup ondan sonra dagildi tekrar SBM den ozurdileriz kusura bakmasin

Berrak hanim iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim ancak bu 3 arkadasimizin iadeleri sizin turunuzla alakali degil. Dedigimiz gibi onlarin bizden kaynaklanan sorunlarini cozdugumuzde yine buradan paylasacagiz.
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com

pardon bende bizi suçlu hissettim biz iptal ettik bizim yüzümüzden mağdur oldular diye...Dilerim en kısa zamanda çözülür

Teşekkürler.

Alıntı skiboardmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berrak hanim iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim ancak bu 3 arkadasimizin iadeleri sizin turunuzla alakali degil. Dedigimiz gibi onlarin bizden kaynaklanan sorunlarini cozdugumuzde yine buradan paylasacagiz.

Biz tesekkur ederiz iyi geceler...
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com

Sayfa 5/14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler