Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu - Sayfa 7
Sayfa 7/14 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
138 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

talat bey odemesini alabildi mi acaba?

Standart Re: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

sanıyorum tam olmasa da aynen mikail bey'de olduğu gibi büyük bir kısmı ödenip kalan kısmı gelecek sezonda kullanılmak üzere anlaşılmış. talat da müsait bir zaman yakaladığında buraya yazacaktır.

bana halen yapılmış bir ödeme bulunmamakta.
    Kayak: Rossignol Zenith Z5
    Snowboard: Rome Anthem SS

Standart Cevap: Skiboardmania (SBM) Şikayet Topiği - Dilek Kutusu

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    talat bey odemesini alabildi mi acaba?
    Mikail Bey'e toplamda 2000 TL. ödenmiş olup kalan 350 TL.'sini aktivitelerde kullanım hakkı şartı ile anlaşmaya varılmıştır. Talat BEY 1080 TL. olan ödemesinden 950 TL. tarafına ödenmiş olup geri kalan 130 TL.'sini aktivitelerde kulanım hakkı şartı ile anlaşmaya varılmıştır. Sarper BEY'in ödemesi yapıldığında tarafınıza paylaşımda bulunacaktır. Teşekkürler
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

sssarper de odemesini alabildi mi acaba?

hayır alamadım. erkan arayıp mesai sonrası transfer ettiğin söyledi (ki ödemenin bütünü değil), dolayısıyla pazartesi hesabımda olacağını ifade etti.

para hesabina geldi mi acaba?

Alıntı sssarper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır alamadım. erkan arayıp mesai sonrası transfer ettiğin söyledi (ki ödemenin bütünü değil), dolayısıyla pazartesi hesabımda olacağını ifade etti.
    herkesin tahmin edebileceği üzere tabiki pazartesi para hesabıma yatmadı. erkan selışık parayı cuma günü gönderdiğini ifade etti. daha sonraki konuşmamızda şube ile konuştuğunu ve bugün (08.05.2012 salı) hesabıma yatırılmış olacağını söyledi. şu an saat 10.00 ve hesabımda para görünmüyor.

aylardır çeşitli oyalama taktikleri kullanan, defalarca yalan söylemekten çekinmeyen ve halen daha yalanlarına devam eden skiboardmania yetkilisi erkan selışık artık bitmiştir. kanuni bütün haklarımı kullanacağım ve ayrıca kendisinin başka kimseyi mağdur etmemesi için internet ortamındaki her türlü platformda bu yaşananları paylaşacağım. kartutkusu'nun bu topic i bu paylaşımların ana kaynağı olacak.

bu konunun sürekli güncel tutulmasını kartutkusu adminlerinden rica ediyorum.

Bu konunun bu aşamaya gelmesi beni gerçekten çok üzdü. Bu platformda yazılanların yanlış anlaşılmaya müsait olduğunu bildiğim için uzun süre topic i takip ettiğim halde birşey yazmadım. Evvela mağduriyet yaşayan ve halen mağdur durumda olan arkadaşlarımız için üzgün olduğumu belirtmek isterim. Umarım sssarper arkadaşımızın ödemesi de daha üzücü olaylar yaşanmadan önce yapılır ve bu konu kapanır. Zira ben bu konunun skibooardmania arkadaşımızın da ticaret hayatına ve ruh haline çok büyük zararlar verdiğini düşünüyorum. Bu sitenin bir çok üyesi gibi ben de Erkan arkadaşımızı şahsen tanırım ve dürüst, özverili bir dost olduğuna eminim, ki bu zamanımızda kolay bulunacak birşey değildir. Arkadaşımızın kötü niyetli olmadığı belli oluyor, zira kendisi mağdur ettiği birkaç kişinin iadesini yapmış. Kötü niyetli biri kimseye bir kuruş ödeme yapmaz ve ortadan kaybolurdu, oysa arkadaşımız arandığında ulaşılabilir haldedir.

Ben kendisine hatasını düzeltmek için biraz daha fırsat tanınmasından yanayım. Kendisinin zor durumda olduğu bellidir. Şu anda ben ticaret hayatında zor durumda olan o kadar çok insan tanıyorum ki, inanın tahmin etmek mümkün değil. Gün geçmiyor ki, bir tanıdığım arayıp yardım talep etmesin. Ülkemizde şu an birçok sektör zor bir dönem geçiriyor, birbirimize yardımcı olalım. Burada mağduriyet yaşayan arkadaşlar "senin için söylemek kolay, parasını bekleyen biziz" diye düşünebilirler. Emin olun düşündüğünüz şekilde konuya uzak değilim. Sadece tecrübelerime dayanarak bu arkadaşımızı kaybetmeyelim diyorum. Kendisi daha önceki yıllarda bizi çok kez memnun etti. Bu yıl bazı zorluklar yaşadı ve bunu etrafına da yansıttı, ama ilerki yıllarda bu arkadaşımızın eksikliğini hissetmekten korkuyorum.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Bana Erkan'ın borcu 1080 TL idi. dediği gibi bana 950 TLsini ödedi. Ama tabii banka havale kesintisi olan 12 TL'yi de ben ödedim. Paranın geri kalan kısmını önümüzdeki sezon kullanabileceğimi söylüyor. Tabii ne kadar doğruysa.

Artık Sarper'in de parasını ödemesi gerektiğini kendisi de iyi biliyor. Ona her zaman telefonda söylediğim gibi en azından yapmadığı veya yapmayacağı şeyi söylememesi gerekiyor.
    Benim borcumun ödenmiş olması demek, benim Sarper için icra takibi başlatmayacağım anlamına da gelmiyor.

bugün saat 12.00 itibariyle bana olan borcunun %70'ini hesabıma transfer etti. borcun kalan kısmı da ödeninceye kadar daha önce bahsettiğim süreç devam edecektir. bunu kendisine de ifade ettim.

erkanı ben de şahsen 3 sezondur tanıyorum. hatta bu forumda daha önceki mesajlarıma bakarsanız kendisinin turunu öven birçok yazı yazdığımı görebilirsiniz. hatta başka platformlarda benim erkan adına çalıştığımı zanneden bile olmuştu. peki o dönemden buralara nasıl geldik? bu sorunun cevabı tek kelime ile "yalanlar". ticarette dediğiniz gibi zor zamanlar yaşayabilirsiniz fakat bu müşterilerinizi mağdur edeceğiniz anlamına gelmiyor. bakın aylardır erkan bana borcunu "yarın" yatıracağını söyledi. bana söylediği yalanları yazsam burda destan olur. dolayısıyla ben kendisini dürüst olarak tanımlayamayacağım maalesef.

bu süreç uzadıkça da skiboardmania firması itibar kaybetmeye devam edecektir.

Sayfa 7/14 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler