Boardcuların Yaptığı Diğer Sporlar
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
62 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Boardcuların Yaptığı Diğer Sporlar

Standart Boardcuların Yaptığı Diğer Sporlar

Genel olarak boardcuların yaptığı değil board yapıp kendi yaptığınız sporları yazın hangi ortak sporları yapıyoruz görelim yaptığımız sporlara başlamak isteyen boardcu arkadaşlarımız olursa birbirimize yardımcı olmak adına bu konuyu açmak istedim.

İlk önce kendimden başlayayım

Skateboard
    Airsoft
    ATV Safari
    Rafting
    Trekking
    Serbest tırmanış (senede 3-5 malzemesiz dik kayalara tırmanış düşersen ölürsün)
    Paraşüt (Antalya THK'dan 1 hafta eğitim alıp sınavları geçtim ama bir türlü hava muhalefeti nedeniyle atlayamadım bir de vakit problemi ve kışın atlayışlar olmaması nedeniyle Antalya THK'ya gidip atlayışımı yapamıyorum. eğitimden sonra verilen süre de dolmuş olabilir yapmakla yapmamak arasında birşey ama yinede yazdım)

mart ayında freeride bisiklet ve yazın wakeboard+sörfe başlamayı düşünüyorum
    Konu snowrock tarafından (21-01-2012 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: amma çok editledim hep birşeyler unutuyorum.
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Standart Cevap: Boardcuların Yaptığı Diğer Sporlar

Amerikan Futbolu
    Trekking
    Squba Diving
    Kürek

Benimde wakeboard a başlama planım var bu yaz zaman bulabilirsem. Göksel yapalım ortak bir girişim
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

İÇMEK .... hayata en keyif aldigim her yerde her zaman bu spor dalini uygulamak gercekten cok zevkli :D
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikan Futbolu
    Trekking
    Squba Diving
    Kürek

Benimde wakeboard a başlama planım var bu yaz zaman bulabilirsem. Göksel yapalım ortak bir girişim
    yaza steanda başlamayı planlıyor beraber yaparız o zaman ben biraz daha ilerletebilirsem sörfüde öğrenip sonrasında kiteboard/kitesurf vs geliştirmeyi düşünüyorum.

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaza steanda başlamayı planlıyor beraber yaparız o zaman ben biraz daha ilerletebilirsem sörfüde öğrenip sonrasında kiteboard/kitesurf vs geliştirmeyi düşünüyorum.
    Kite' yi sevemedim sanki. Wakeboard daha bir agresif geldi
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

kite malzemesini aldinmi denizler senindin ama vakeboard yaptiginda yani belli basli sukaypark gibi yerlerde yapapcaksin yara teknen olacak ben bi tane surat teknesi alip wakeboard yapma taraftariyim kite den daha zevkli olur ama teknesiz fazla bir sansin yok
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Site snowboardcular ve yaptıklarından geçilmiyor. Biz niye bu başlığa alınmadık onu anlamadım

Ben de düzenli olarak tenis oynuyorum. (Final dönemlerim hariç)
    Wakeboard geçmişim karanlık maalesef, kneeboardda daha başarılıyım
    Dövüş sporları geçmişim de mevcut, kuşağım bile var ama geriye hatırladığım birkaç hareket haricinde pekbir şey kalmadı..

Aklıma gelenler bunlar oldu. Yüzme zaten vazgeçilmezlerden Sabahları çıkıp da Samatya sahilinde koşuyorum havalar güzelse..

Umarım alınmadınız sayın boardcular, forum sizden geçilmiyor! Artık bu işe bir el atmak lazım

Alıntı narcicegi89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site snowboardcular ve yaptıklarından geçilmiyor. Biz niye bu başlığa alınmadık onu anlamadım

Dövüş sporları geçmişim de mevcut, kuşağım bile var ama geriye hatırladığım birkaç hareket haricinde pekbir şey kalmadı..

Aklıma gelenler bunlar oldu. Yüzme zaten vazgeçilmezlerden Sabahları çıkıp da Samatya sahilinde koşuyorum havalar güzelse..

Umarım alınmadınız sayın boardcular, forum sizden geçilmiyor! Artık bu işe bir el atmak lazım
    yok alınmadık aslında yazdıklarını okuduktan sonra başlığı kartutkunlarının yaptığı diğer sporlar diye açsaydık daha iyi olurdu diye düşündüm. adminim konu başlığının değiştirilip dağ kafeteryası bölümüne taşınmasını rica ediyorum. taşınmasa bile kayakçı arkadaşlarda yazabilir asıl amaç ilk postumda belirttiğim gibi birbirimizin yaptığı sporlardan haberdar olmak bu arada benimde bir zamanlar karate kuşağım vardı ama rengini sor onu bile hatırlamam o derece yani bende şu anda aktif olarak yaptıklarımı yazdım. hatta yazmadığım ama başka yaptığım şeylerde var onları senede 1-2 defa yaptığım için pek yazmıyorum

Alıntı narcicegi89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaa aslına bakarsanız bende rahatsızım bu durumdan Snow açtığın tüm başlıkları snowboardçılar olarak açıyosun. İster istemez bölünüyor forum giderek. Tamam snowboardçıyız ama forumun ortak paydası kartutkusu. Yani bunu biraz daha ön plana çıkaralım ne dersin Sonuçta bi tura gittiğimiz zaman hep beraber gidiyoruz hep beraber kayıyoruz. Liftler kapandıktan sonra da yine hep beraber goygoy yapıyoruz. Tatlı tatlı atışmak başka, haremlik selamlık gibi ayırmak başka

Alıntı ugguralp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kite malzemesini aldinmi denizler senindin ama vakeboard yaptiginda yani belli basli sukaypark gibi yerlerde yapapcaksin yara teknen olacak ben bi tane surat teknesi alip wakeboard yapma taraftariyim kite den daha zevkli olur ama teknesiz fazla bir sansin yok
    bak bu konuda haklısın şimdilik öğrenelim ilerde alırız bi tane.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa aslına bakarsanız bende rahatsızım bu durumdan Snow açtığın tüm başlıkları snowboardçılar olarak açıyosun. İster istemez bölünüyor forum giderek. Tamam snowboardçıyız ama forumun ortak paydası kartutkusu. Yani bunu biraz daha ön plana çıkaralım ne dersin Sonuçta bi tura gittiğimiz zaman hep beraber gidiyoruz hep beraber kayıyoruz. Liftler kapandıktan sonra da yine hep beraber goygoy yapıyoruz. Tatlı tatlı atışmak başka, haremlik selamlık gibi ayırmak başka

bak bu konuda haklısın şimdilik öğrenelim ilerde alırız bi tane.
    atahazar kasıtlı olmasada otomatiğe bağlamışım aşağıda postta belirttim kayakçı arkadaşlarım yanlış anlamasın bi an aklıma öyle geldi açtım yoksa hepimiz kar tutkunuyuz ayrışma taraftarı değilim. hatta ben taraf tutmam iyi olan kazansın derim her zaman

Sayfa 1/7 123 ... SonSon