Quiksilver ''Ride The Mountain'' Snowboard Yarışı 07 Şubat 2012'de Uludağ 2.bölgede!!!
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Quiksilver ''Ride The Mountain'' Snowboard Yarışı 07 Şubat 2012'de Uludağ 2.bölgede!!!

Thumbs up Quiksilver ''Ride The Mountain'' Snowboard Yarışı 07 Şubat 2012'de Uludağ 2.bölgede!!!

Bu sene 2.si düzenlenecek olan Quiksilver ''Ride The Mountain'' Snowboard Yarışı 07 Şubat 2012'de Uludağ 2.bölgede yapılacak.
    Bayanlar ve erkekler kategorisinde yapılacak yarışlarda ödüllerin yanı sıra yarış günü sizleri birçok sürpriz bekliyor olacak...

Detaylı Bilgi İçin: Quiksilver ve Quiksilver Türkiye | Facebook

İletişim: 0532 202 08 91
    BBM: 27743027

İsim:  face.jpg
Görüntüleme: 952
Büyüklük:  29.9 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: Quiksilver ''Ride The Mountain'' Snowboard Yarışı 07 Şubat 2012'de Uludağ 2.bölgede!!!

Hafta içi olmasa gitmek isterdim, artık amatör yarışmalar ilgimi çekmeye başladı

İsim:  q duzenlenmis hali.jpg
Görüntüleme: 415
Büyüklük:  239.2 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: Quiksilver ''Ride The Mountain'' Snowboard Yarışı 07 Şubat 2012'de Uludağ 2.bölgede!!!

Aynı gün ve ertesi gün İstanbul Üniversiteleri arası Snowboard ve Kayak yarışları da var söylemeden geçemeyeceğim

Ben oralarda olacağım da

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta içi olmasa gitmek isterdim, artık amatör yarışmalar ilgimi çekmeye başladı
    Amatör yarışlara katılmaya hevesliyim bende yaa Emrah ne dersin ?
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amatör yarışlara katılmaya hevesliyim bende yaa Emrah ne dersin ?
    sen ilk önce beni geç freeride da
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo yarış daha buradan başladı desenize

Boardu kardeslerim, siz bu yarismayi izlemeye mutlaka gidin. Belki board yapmayi ogrenirsiniz Biraz hiziniz artar da size tur bindirmelerimiz azalir

---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.963417,29.105032

bir cızırtı mı duydum bana mı öyle geliyor...
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Ooooo ben buradan "Ride The Kartutkusu" kokusu alıyorum. Yoksa yanılıyormuyum? BOSS bir yarış düzenlemek farz oldu gibi Sanırım Sarıkamış' ta kozlar paylaşılacak gibi geliyor.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Ooooo ben buradan "Ride The Kartutkusu" kokusu alıyorum. Yoksa yanılıyormuyum? BOSS bir yarış düzenlemek farz oldu gibi Sanırım Sarıkamış' ta kozlar paylaşılacak gibi geliyor.
    Valla olur mu olur, hatta ufak bir hediye bile verebiliriz ilk 3 e
    Bu arada ayri bir baslikla bunun uzerine fikir cimlastigi yapabiliriz.

Sayfa 1/3 123 SonSon