GoPro 2 Hero HD İstanbul Türkiye
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: GoPro 2 Hero HD İstanbul Türkiye

Standart GoPro 2 Hero HD İstanbul Türkiye

Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle uzun bir aradan sonra (araya askerlik girmişti tekrar burada yazıyor olmak güzel..

uzun süredir takip ettiğim ve fırsat kovaladığım GoPro Hero HD2 ile ilgili düşüncesi yada bilgisi olan varmıdır?.
    nereden temin edebiliriz kullanan varsa deneyimleri nedir?

bir kaç kişi soğukta çalışmadığını falan söylemiş ama aletin çalışma mantığı 60 metre derinlikte ve -30 derecede kayıt yapabilme özelliği var diye biliyorum.. bilmeyenler yada merak edenler içinde linki aşağıdadır..

GoPro Products - Record & Share Your Most Memorable Moments
    Bizi Eskiler Tanır.. Görenler Anlatır.. Yeniler Örnek Alır..

tek secenek abd... ulkemize getirenler fahis fiyatla satiyorlar ne yazik ki...

ek: hayirli olsun...

Standart Cevap: GoPro Hero HD2

haha bu konu tam benlik.
    Bende bu hafta almak üzere GoPro HD 2 bakıyordum

Geçen gün spotcity firmasını aradım. Bu hafta içinde Gopro HD 2 ler ellerinde olacakmış Kredi Kartına 850 liraya vericez dedi.

GoPro Kameralar

Bi arayıp sorayım, eğer GoPro HD2 geldiyse ayırtayım bir tane.
    Bu arada bu firmayı bulmamın nedeni GoPro HD2 ye 2 yıl garanti vermesi. Size faturası ile birlikte teslim ediyorlar, bi sorun oldugunda da karsınızda muhatabınız var.

Benim yaz ayında Amerikadan aldıgım GoPro HD 1 de kilitlenme sorunu var ve karşımda hiç bir muhattap bulamıyorum :(

ulkemizde gopro'nun resmi bir bayisi olsa alirdin... 1 yil dunya capi garantili diye hatirliyorum...

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha bu konu tam benlik.
    Bende bu hafta almak üzere GoPro HD 2 bakıyordum

Geçen gün spotcity firmasını aradım. Bu hafta içinde Gopro HD 2 ler ellerinde olacakmış Kredi Kartına 850 liraya vericez dedi.

GoPro Kameralar

Bi arayıp sorayım, eğer GoPro HD2 geldiyse ayırtayım bir tane.
    Bu arada bu firmayı bulmamın nedeni GoPro HD2 ye 2 yıl garanti vermesi. Size faturası ile birlikte teslim ediyorlar, bi sorun oldugunda da karsınızda muhatabınız var.

Benim yaz ayında Amerikadan aldıgım GoPro HD 1 de kilitlenme sorunu var ve karşımda hiç bir muhattap bulamıyorum :(
    üstad bir alışveriş sitesinin (reklam olmasın çok ünlü bir alışveriş sitesi bu) türkiye müdürü yakın bir arkadaşım.. gopro hd2 yi getirtecek buraya.. ama 30-40 tane kesin satış garantisi olması gerekiyor ve fiyatısa neredeyse ABD fiyatından.. (249 dolar abd fiyatı - Türkiyede 900 liraya satıyorlar) eğer burada yeterli sayıya ulaşırsak ben o arkadaş bu fiyattan getirtebilirim..

ben 3-4 tane alacağım iş yerinde arkadaşlar ok.. burada davarsa talep toplayıp iletelim..
    Bizi Eskiler Tanır.. Görenler Anlatır.. Yeniler Örnek Alır..

Alıntı KaRa-KuLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad bir alışveriş sitesinin (reklam olmasın çok ünlü bir alışveriş sitesi bu) türkiye müdürü yakın bir arkadaşım.. gopro hd2 yi getirtecek buraya.. ama 30-40 tane kesin satış garantisi olması gerekiyor ve fiyatısa neredeyse ABD fiyatından.. (249 dolar abd fiyatı - Türkiyede 900 liraya satıyorlar) eğer burada yeterli sayıya ulaşırsak ben o arkadaş bu fiyattan getirtebilirim..

ben 3-4 tane alacağım iş yerinde arkadaşlar ok.. burada davarsa talep toplayıp iletelim..
    abi iyi fikir ama bu taleplerin toplanması spariş falan sezon sonuna doğru gelir gopro lar :(
    2 yıl garanti teyidini de aldıgım icin 100 lira pahallı olsun ama karşımda bir muhattap olsun istiyorum.

O yuzden tercihimi aşağıda belirttiğim firmadan yana kullanmayı düşünüyorum.
    Biraz önce tekrar aradım, muhtemelen yarın GoPro HD 2 ler ellerinde olacakmış. Bu arada nakit 800 den verecekler sanırım

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi iyi fikir ama bu taleplerin toplanması spariş falan sezon sonuna doğru gelir gopro lar :(
    2 yıl garanti teyidini de aldıgım icin 100 lira pahallı olsun ama karşımda bir muhattap olsun istiyorum.

O yuzden tercihimi aşağıda belirttiğim firmadan yana kullanmayı düşünüyorum.
    Biraz önce tekrar aradım, muhtemelen yarın GoPro HD 2 ler ellerinde olacakmış. Bu arada nakit 800 den verecekler sanırım
    hadi hayırlısı Emrah

GoPro HD Hero 1 ile 2 arasındaki en önemli fark 1.de 30 ve 60fps kayıt seçenekleri varken 2de 120fps kayıt seçeneği eklendi bu video hazırlarken slow motionlarda 2 kat daha yavaş oynatım şansı verir. ayrıca imageprocessing 2 kat artırılmış biliyorsunuz bu kameranın tutmasının en önemli sebebi imageprocessing yoksa al normal kamerayı telefonu onla çek.

ben gopro hd hero 1 i amerikadan 299$ aldıktan 1 ay sonra 2.si çıktı ve 1.sinin fiyatı 249$'a düştü isyan ettim resmen. fiyatından değil 2yi alamadığıma üzüldüm.

amerikada posta kutusu tayin eden ve ordan buraya gönderim yaptırtacağınız siteler var. ben amazon.com dan 69$ bir usb kamera çıktısını yapıştırttım kargo üzerine ve trye geldi :D :D :D

burda sporcity ve marintek te satılıyor. galiba marintek resmi sponsoru ama yurtdışından aldığınızda dünya çapında garanti olmasına rağmen buradaki distribütörler kabul etmeyebiliyor. bunları da firmaya anlaşmalarını iptal etsinler diye şikayet etmek lazım. yurdışına giden bir arkadaşınız varsa onun vasıtasıylada alabilirsiniz. burda hero 2 çıkmadan önce 850-900tl vermek mantıklı gelmediği için yurtdışından aldım
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Boardcular için de 4 kat daha yavaş oynatma şansı verir. Bizim yarı hızımız kaydıkları için...

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boardcular için de 4 kat daha yavaş oynatma şansı verir. Bizim yarı hızımız kaydıkları için...
    HA ha haa galiba teselli bulmaya çalışan bir kayakçı çok fazla hızlı olduğumuz için kayakçıların izleyebilmesi için 4 kat daha yavaş oynatıyor makine
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HA ha haa galiba teselli bulmaya çalışan bir kayakçı çok fazla hızlı olduğumuz için kayakçıların izleyebilmesi için 4 kat daha yavaş oynatıyor makine
    Evet Şampiyon, nasıl düştüğünüzü daha iyi izleyeceğiz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler