Kartalkaya'da Kayak Dışında Yapılacak Faaliyetler
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kartalkaya'da Kayak Dışında Yapılacak Faaliyetler

Standart Kartalkaya'da Kayak Dışında Yapılacak Faaliyetler

Arkadaşlar merhaba,

Kartalkaya'ya gittiğinizde kayak yapmayanların vakit geçirebileceği ve oturabileceği kapalı mekanlar varmıdır?Bilgi verirseniz sevinirim.

Standart Cevap: Kartalkaya'da Kayak Dışında Yapılacak Faaliyetler

Alıntı karkraliçesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Kartalkaya'ya gittiğinizde kayak yapmayanların vakit geçirebileceği ve oturabileceği kapalı mekanlar varmıdır?Bilgi verirseniz sevinirim.
    eğer günübirlik gitmeyi düşünüyorsanız benim bildiğim kadarıyla otele giremiyorsunuz, fakat kartal otel tarafında pistlerin başladığı yerde güzel bir kafe var, orada oturup kayak yapanları izleyebilirsiniz. zaten kalmalı gidecekseniz otelde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.
    /m\

Standart Re: Cevap: Kartalkaya'da Kayak Dışında Yapılacak Faaliyetler

Teşekkürler.Sorun günübirlik gitmekte.Kayak yapmayan için soğukta olmak sorun olabilir.Kartalkaya'da da bilmediğim gitmeden önce araştırmak istedim.

kartal kafe veya biber'de oturup kayanlari izlemek... kartal kafe'ye kartal otel icinden tunel ile ulasilir... merdiveni uzun ve dik bir tuneldir... biber'in bulundugu bina (boarder's inn) dorukkaya'ya yine bir tunel ile bagli... bu tuneli hic kullanmadim ancak tunel vasitasiyla binaya ulasip biber'e gecmenin mumkun oldugunu tahmin ediyorum... tunel disinda dorukkaya'nin onune donen yol otelin yanindan boarder's inn'in arkasina kadar geliyor... bu yoldan yurunebilir... pistlere yaya alinmadigi icin iki kafeye de pistten yurunerek gidilmez... bir de cafe society mevcut (adi degismediyse)... kartal-grand kartal otellerin girisinin karsisinda yer alir... yine pistlere yaya ve kizak alinmadigi icin oteller arasindaki 500mt mesafede yuruyus haricinde bir dis mekan aktivitesi yok... otel musterisi icin havuz, sauna, spa vs mevcut...