14 Ocak ta kimler Uludag a gidiyor ? - Sayfa 7
Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
94 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: 14 Ocak ta kimler Uludag a gidiyor ?

Standart Cevap: 14 Ocak ta kimler Uludag a gidiyor ?

şu an itibarı ile uludağ da son durum raporu ;
    kar yağışı devam ediyor. sis kalktı 1. bolgeden 2. bolgeyi görebiliyoruz. yarın güneşli hava bekliyoruz.. bol kar bol adrenalin bol eğlence...
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Arkadaslar suan fetibottan indik istikamet kadikoy millet bursaya gitmek icin kalkiyor su saatte biz daha yeni geliyoz

Alıntı HopdediX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar suan fetibottan indik istikamet kadikoy millet bursaya gitmek icin kalkiyor su saatte biz daha yeni geliyoz
    Hocam siz bitmişsiniz. Yani bu duruma ancak geçmiş olsun denilir. Şaka gibi desem az kalır.

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene nedir bu Uludağ'ın iniş çilesi anlamış değilim..
    Ne yazıkki Kartalkaya-Erciyes-Sarıkamış-Kartepe-Ilgaz Kayak merkezleri arasında en tehlikeli yoia sahip merkez Uludağ arkadaşlar
    Erciyes'te de havaalanı tehlikesi var...Unutma Unutturma

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

Alıntı ugguralp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 saatlık uludagdan bursaya yolculuk yaptım ıstanbul ekıbı kadro on numara atlama zıplama pesınde hep guzel ekıp
    alp ayrilirken gorusemedik sizin ekipte superdi ilginize tesekkurler oyle havada olabilecek en guzel sekilde gunu gecirdik. bide donus cilesi olmayaydi eyiydi )
    gunun tek fotosu, snowrock videolari da bekliyoruuz.
    Konu jasend tarafından (15-01-2012 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.

istanbul ve bursa ekibi on numara kafa arkadaslardi sabah pistler acilmadi diye karkaya yakin bir yerde rampa yaptik oglene kadar atlayip durduk tum liftler kapaliydi sonra yukaridaki karkay kafesinde cay icicez hesabi bindik karkayin liftine tabi rahat dururmuyuz ciktik yukariya cehennemden inelim dedik bir tipi bir firtina gorus mesafesi 2m birbirimizi bile goremiyoruz kaymaya basladik yeri goremiyoruz pisti goremiyoruz sonra durdum durarken bir baktim agaclar geciyor onumden megersem o tipide abondone olmusum kayiyormusuz haberimiz yok asagi indik sonra tekrar ciktik 2 gibi karkay acildi ciktik cennet liftinin altina denk gelen bolkarda bol bol kaydik orda guzel bir rampa daha vardi atladik bi ara becerene gectik 2-3 tur attik baktik cok sira var karkaya geri donduk tur 16:30da kalkacak dediler 17:00de geldi gitti yarim saat bizden. uludagi 6 saatte indik berbat bir donus yolu oldu gelmeyenler birsey kaybetmedi ama gelenler tum bu olanlara ragmen istanbul ve bursa ekibi olarak guzel vakit gecirdi deli gibi tipide kaydik bolkarin tadini cikardik rampalardan atladik videolari en kisa surede ekleyecegim
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

sen onu bunu bırak bugun ku havayı gorcektın ne ruzgar var nede bulut yandık resmen keske bugun gelseydınız cok keyıf alırdık genede ben cumartesı gunu keyıf aldım hele rampalalr olaydık yanı :D
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Alıntı ugguralp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen onu bunu bırak bugun ku havayı gorcektın ne ruzgar var nede bulut yandık resmen keske bugun gelseydınız cok keyıf alırdık genede ben cumartesı gunu keyıf aldım hele rampalalr olaydık yanı :D
    ah ugguralp ah bizdeki şans işte 3 hafta önce geldiğimizde de liftler açıktı ama benzer bir hava vardı. otobüste dönüş yolunda dedim arkadaşlara dönelim yukarda kalalım pazar günü tadını çıkaralım diye olmadı gece 3 te eve geldim kalsaydık çok daha iyiydi. bende çok keyif aldım bir sonraki turda denk getirelim mutlaka takılalım yine rampalar bolkarlar tipide abondene olma hakkaten olaydık çok keyifliydi videoda çok güzel görüntüler var yarın yükleyeceğim boyut yüksek şimdi cepten bağlıyorum bilgisayarı nete bugünkü havayı duyunca yine diyorum ben böyle şansın kurşun mu döktürsem ne yapsam

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah ugguralp ah bizdeki şans işte 3 hafta önce geldiğimizde de liftler açıktı ama benzer bir hava vardı. otobüste dönüş yolunda dedim arkadaşlara dönelim yukarda kalalım pazar günü tadını çıkaralım diye olmadı gece 3 te eve geldim kalsaydık çok daha iyiydi. bende çok keyif aldım bir sonraki turda denk getirelim mutlaka takılalım yine rampalar bolkarlar tipide abondene olma hakkaten olaydık çok keyifliydi videoda çok güzel görüntüler var yarın yükleyeceğim boyut yüksek şimdi cepten bağlıyorum bilgisayarı nete bugünkü havayı duyunca yine diyorum ben böyle şansın kurşun mu döktürsem ne yapsam
    ))
    Eglendiginize sevindim arkadaslar, bir araya gelip kaynasmaniz da bir o kadar guzel olmus
    Bende Erciyes teki firtina yuzunden gecen hafta magdur olmustum ama rampa olayina falan girdiginize gore siz bizden sansliymissiniz

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ))
    Eglendiginize sevindim arkadaslar, bir araya gelip kaynasmaniz da bir o kadar guzel olmus
    Bende Erciyes teki firtina yuzunden gecen hafta magdur olmustum ama rampa olayina falan girdiginize gore siz bizden sansliymissiniz
    aynen ya tüm o aksiliklere rağmen arkadaşlarla kaynaştığımız için güzel vakit geçirdik. malesef emrah işte şans öyle oldu. erciyes olayıda kötü olmuş geçmiş olsun. işte şöyle birşeyler yaptık diğer arkadaşların fotolarınıda yükleyeceğim en kısa sürede

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon