Günübirlik Ilgaz Kayak Turu
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Günübirlik Ilgaz Kayak Turu

Standart Günübirlik Ilgaz Kayak Turu

3K Turizm Güvencesiyle

Standart Cevap: Günübirlik Ilgaz Kayak Turu

6686 İlanda mevcut
    3K TURİZM SEYEHAT ACENTASI
    312 419 0 418
    www.3kturizm.com.tr

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gormedim
    Olivercim kayak vs. dışında da birçok forum takip ediyorum, senin kadar sert mizaçlı bi admin daha görmedim açıkçası.. Bir tur ilanı yayınlanınca, ilk 4-5 mesaj illaki senin turcularla sert atışmalarınla geçiyor, insanlar, özellikle de senin ne kadar tatlı bir insan olduğunu bilmeyen, yeni arkadaşlar da kötü birşey var diye düşünüyor olabilir. Adam ilanın üç yerinde türsab'a atıfta bulunmuş, amblemini koymuş vs. bir kusura bakma desen, önceki mesajları silsen falan, daha yüksek sinerji olabilir bence.. Sonuçta kimse gidip de "olabilir" mesajının üzerine haydi haftasonu hep beraber şuraya kaçalım falan diye enerji dolu bir mesaj yazmaz gibime geliyor. Bunu yanlış anlama, sadece uslupla alakalı bir eleştiri yapıyorum, yoksa insanların zarar görmemesini istediğini biliyorum..

elestiri icin tesekkur ederim serci... ne var ki yapim geregi bir isi ustleniyorsam azami hassasiyet gosteririm... elbette diger kisilerden bu kadar hassas olmasini bekleyemem ancak bir takim kurallar varsa uymasini beklerim... hele hele bu kisinin ticari cikari soz konusu ise... bunun iki boyutu var... ilki senin de bahsettigin gibi insanlarin zarar gormemesi hususu... ikinci boyutu ise aslinda insanlarin zarar gormemesiyle ilintili... ticari cikari olan kisinin en basitinden forum kurallarina uygun davranmasi konusu... eger kisi son derece basit olan forum kurallarina bile uymaya tenezzul etmiyorsa kim bilir isi gibi dogrudan cikari bulunan bir durumda neler yapmaz? tabi siz ne tedbir alirsaniz alin, firma ne kadar buyuk ve guvenilir olursa olsun bir takim aksilikler olabilir... ancak bu isi basindan saglam tutmamizi engellemez... hassasiyetim arttikca kalemim de sertlesiyor herhalde... bu yastan sonra pek degisebilecegimi sanmiyorum...

konuyla ilgili detayli aciklama: bu ilana konulmus resim dosyasi tapatalkta eklenti olarak goruluyor... haliyle mesaja gittiginde acilmiyor... metin olarak tek gordugum "3k turizm guvencesiyle" yazisi ve ekli bir dosya... ekli dosyayi actigimda en alta, koseye konmus tursab nosunu fark edemedim... ancak ilgilinin var demesi uzerine bu sefer tarayicidan baktigimda resim mesajla birlikte acildi ve noyu ozellikle arayarak gordum... buradan cikarttigim ders ilanlari mutlaka tarayicidan kontrol etmek... bundan sonra tarayicidan bakmadan uyari yapmayacagim...

Ne diyeyim o zaman hassasiyetin daha fazla artmaz inşallah