SSC Tur - Şikayetim var
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: SSC Tur - Şikayetim var

Standart SSC Tur - Şikayetim var

09.03.2014 tarihli Uludağ turlarına katılmak istemiştim, tur ücretini havale olarak kabul ettiklerini söylediler.
    Havaleyi yapmadan önce özellikle yer konusunda bir sıkıntı olmayacağı ve turun kesin kalkışlı olacağı konusunda telefondaki Buse hanımdan söz aldım.
    Ancak havaleyi yaptıktan sonra tekrar aradığımda bir türlü ilgili kişiyle konuşamadım, daha sonra başka bir kişi arayıp turda yer
    kalmadığını söyledi.
    Buraya kadar olanları sorun etmedim kendime kızdım hatta daha önce bu tur şirketi ile gitmemiş olmama rağmen
    bu seneki ilk gidişimde bu turu tercih ettiğim için.
    Bu şekilde hatalar olağandır yapılabilir diye düşünüyorum ama karşı taraftaki kişinin tutumu o kadar sinir bozucuydu ki
    o nedenle buraya yazma gereği hissettim.
    Özür dileme gereği bile duymadan havaleyi şu an yapamayacaklarını daha ileri tarihli bir turda kullanabileceğimi falan söyledi,
    ya da bekleyip önümüzdeki günlerde havaleyi yapabileceklerini söyledi.
    Benim havaleyi 5 dakikada yapmamı beklerken, iş kendilerine gelince nasıl bu kadar vurdumduymaz olabiliyorlar anlamıyorum.
    Ben de sinirlenip ısrarla havaleyi hemen yapmalarını söyledim ama daha bir gelişme yok.
    Konu chaiselounge tarafından (08-03-2014 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: SSC Tur - Şikayetim var

Tur firmaları ile ilgili şikayetleri TURSAB' de bildirebilirsiniz...Ayrıca Şikayetvar - Tüketici Şikayetleri, Şikayetim var sitesi de etkilidir.
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

gecmis olsun... belli basli firmalardan sasmayin desem, hangisini onereyim onu da bilemedim...

Teşekkürler sikayetvar.com sitesine de ekledim.
    Geçen senelerde sitede günübirlik kartalkaya ve uludağ turlarıyla ilgili daha çok konu dönüyordu hatta katıldığım turların çoğuna bu şekilde katılmıştım.
    Bu sene ilk kez yarın gitmeyi düşünüyordum ve sitede yarın için düzenlenen bir tur var mı diye baktım bir şey bulamayınca
    netten araştırıp buldum SSC yi ama bulmaz olsaydım hala geri göndermediler yolladığım parayı

geçmiş olsun ..

biz geçen sene onlarla gitmiştik memnun kalmştık, kesin kalkış olduğu için hatta bizi ayrı bir minibüsle götürmüşlerdi..

TURSAB'a şikayet edin, ilgili kişinin şirketteki amirine şikayet edin, hatta screenshot alın vs dava açın , sezon içinde çok kazanamadılar herhalde ki böyle yaptılar uğraşan olsa ah daha fena olurlar..

bizde ssc'yi iyi ve uygun fiyatlı bilirdk..