İzmir'den Selamlar-- 5-7 Ocak Uludag Planı---
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: İzmir'den Selamlar-- 5-7 Ocak Uludag Planı---

Standart İzmir'den Selamlar-- 5-7 Ocak Uludag Planı---

Merhabalar Herkese,

İzmirden yeni bir uyeyim, siteyi yenice keşfettim, paylaşımlar super. Biz kuzenlerimle gecen hafta itibariyle sezonu actik, 5-7 Ocakta da Uludagda Olmayi planlıyoruz. Aynı tarihte orada olmayı planlayan kar tutkunlariyla gorusmek isteriz..

İcten sevgi ve selamlar..

Standart Cevap: İzmir'den Selamlar-- 5-7 Ocak Uludag Planı---

Selam felici, sitemiz hakkındaki görüşlerin için tşkler dostum
    Ben şahsım adına 7-8 Ocak'ta Erciyes'te olacağım, ama İzmir'den arkadaşlar ekip olarak Uludağ'a geliyorlar.
    Geçen hafta 1 minibus dolusu Kartutkunu Uludağdaydı

Cok tesekkurler mailiniz icin CemKa Ben bu cuma istanbulda olucam ordan bir Uludag turu olursa katilmayi istiyorum..

Erciyes fikri supermis.. En kolay pistler nerelerdeyse paylasirsaniz sevinirim zira ben kayakda da yeniyim

Selam;
    izmirden gelen ekibe bizde katılabilirmiyiz ?

Alıntı pnr35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam;
    izmirden gelen ekibe bizde katılabilirmiyiz ?
    Selam,
    Gecen hafta gitmemiz mumkun olmadi ama bu hafta tekrar planliyoruz. Orada gorusebiliriz siz de gelirseniz..

sevgili kayakseverler daha güzel turlar ayarlayabilmemiz için birbirimizle irtibat halinde olmamız birbirimizi tanımamız lazım..
    bu yüzden izmirli kayak hocalarımız facebookta izmirli kayakcıları bir araya getirmek için bir sayfa açtı. sayfanın adı izmirli kayakçılar

Karşıyakalı Kayakçı | Facebook

izmir - karsiyakali kayakcilar...

tur ilani iceren diger mesajlarinizi sildim... tur ilani verirken turizm acentesinin unvani, tursab numarasi, adresi, iletisim bilgileri, tur detaylari (neler dahil neler haric, fiyat vs...) gibi hususlarin tam olmasi gerekmektedir... eksik tur ilani cikmayiniz...