Kartalkaya da Dorukkaya ve kartal otel harici konaklama yapılcak yerler?
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartalkaya da Dorukkaya ve kartal otel harici konaklama yapılcak yerler?

Standart Kartalkaya da Dorukkaya ve kartal otel harici konaklama yapılcak yerler?

Kartalkaya da Dorukkaya ve kartal otel harici konaklama yapılcak yerler varmı? Bu otellerin pistini kullanabileceğimiz ve buralara fazla uzak olmayan otellerin isimlerini bilen varsa söyleyebilirmi?

BoardersInn uygun fiyatli olabilir. Cikolata Kafenin yanindaydi sanirim.

Standart Cevap: Kartalkaya da Dorukkaya ve kartal otel harici konaklama yapılcak yerler?

Boarders inn sezonu kapatmış ... Full doluymuş

Standart Cevap: Kartalkaya da Dorukkaya ve kartal otel harici konaklama yapılcak yerler?

Üniversitedeyken Uludağa gittiğimizde şimdiki ikinci bölge diye anılan yerden geçip madende kamp yapmıştık.
    Eğer Alpinizm bilgin varsa hiç durma vur sırtına çantanı at kampını kal iki gün eğlencede bedava konaklamada :D
    -İyi sözün aslın bilen derdi bu söz nerden gelir,
    Söz aslını anlamayan sanır bu söz benden gelir...
    Facebook :Doğa TÜRK

Alıntı helaxes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boarders inn sezonu kapatmış ... Full doluymuş
    oda kahvaltı ve o fiyatla kapatmayı başardıysa ne diyeyim... Allah millete akıl fikir versin...

ek: skipass olayını makul bir fiyata çözemediğiniz sürece dağ dışında konaklamak dağ ile aynı hesaba geliyor... 2 günlük skipass, konaklama bedeli, dağa ulaşım masrafı, yiyecek-içecek, vs vs... dorukkaya'nın günlük 110tl'den skipass verdiği düşünülünce direk 220tl eksiyle başlıyorsun... dorukkaya'nın herşey dahil haftasonu fiyatı sömestr hariç 255-270tl civarında gezinecek ki bence değmez başka yerde konaklamaya... gerçi bu sene skipass çıkış günü 12'den sonra çalışmayacakmış diye bir duyum aldım ama ne kadar doğru bilemem... 2 tam gün skipass garanti veren tur firmalarıyla giderseniz bu sorunu aşarsınız zaten... hatta kimisi giriş-çıkış öğle yemeği bilem veriyor...

Alıntı Dg.TURK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversitedeyken Uludağa gittiğimizde şimdiki ikinci bölge diye anılan yerden geçip madende kamp yapmıştık.
    Eğer Alpinizm bilgin varsa hiç durma vur sırtına çantanı at kampını kal iki gün eğlencede bedava konaklamada :D
    Sitede bunu yapabilecek bir babayigit varmidir bilmiyorum. Birde gece orada kalmaya izin verirler mi acep, malum donma ve olum tehlikesi var :/

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede bunu yapabilecek bir babayigit varmidir bilmiyorum. Birde gece orada kalmaya izin verirler mi acep, malum donma ve olum tehlikesi var :/
    Denemeye değer, biraz araştırma ile herşeye hazırlanmak mümkün.
    Jandarma bildikten sonra kamp yeri sorun olmayacaktır.

Eger oyle bir cilgin cikarsa ve bu konuda biraz da egitim
    alirsak neden olmasin diyebilirim

Eger oyle bir cilgin cikarsa ve bu konuda biraz da egitim
    alirsak neden olmasin diyebilirim
    Hadi ben gaza gelen biri olarak herşeyi yaparımda, senden korkulur potansiyel yoldan çıkarma ve adrenalin gazı verme üstadısın..

çadırcılık sektörü baya gelişti çok şükür... her türlü iklime-ihtiyaca uygun çadırı bulmak mümkün... tabi maliyet biraz yüksek olabilir... uyku tulumu içine girdin mi de ohh sıcacık miss...

jandarmaya haber vermesen de olur ancak dağcılık faaliyetinin mümkünse grup hatta bu işte deneyimli bir grupla (dağcılık klübü vs...) ve bölgeyi bilen rehber eşliğinde yapılması gerektiğini düşünüyorum... hem güvenlik endişesi minimuma iner hem de dağcılık sararsa bilgilerinizi ve pratiğinizi zamanla ilerletirsiniz ne güzel...

Sayfa 1/3 123 SonSon