Uludağ'a İzmir'den grup..
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Uludağ'a İzmir'den grup..

Standart Uludağ'a İzmir'den grup..

Geçen hafta ilk kar deneyimimiz süperdi. eşimle hergün kar kalınlıkları otel fiyatları vs araştırıp duruyoruz. Ama arabayla yorucu oluyor İzmir'den Uludağ'a gidecek bir grup olabilirsek kiralık bir minibüs vb araçla daha kolay olur diye düşündük. biz şimdilik 3 kişiyiz birde 2 yaşında oğlumuz.. uygun zamanları ayarlayabilirsek fiyat ve ulaşım daha cazip olabilir. ilgilenenler lütfen cevap yazsın.

Standart Cevap: Uludağ'a İzmir'den grup..

ben kirazda oturuyorum ama izmirden katlılabilecek 1-2 arkadaşım daha var.1-2 gece yatılı olursa çok daha güzel olur.uludağı bilen arkadaşlar bi el atsalar.ama bence davrazıda akılda bulundurmak lazım.face de egeli ve izmirli kayakçı grupları var.orayada kaydolursanız daha iyi organize olunabilir.

Standart Cevap: Uludağ'a İzmir'den grup..

Alıntı drozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kirazda oturuyorum ama izmirden katlılabilecek 1-2 arkadaşım daha var.1-2 gece yatılı olursa çok daha güzel olur.uludağı bilen arkadaşlar bi el atsalar.ama bence davrazıda akılda bulundurmak lazım.face de egeli ve izmirli kayakçı grupları var.orayada kaydolursanız daha iyi organize olunabilir.
    facebook kullanmıyorum. bizde cuma akşamı gidiş pazar akşamı dönüş planlıyoruz. ilgilenenlerle irtibata geçebiliriz. zaman ayarlaması yaparız.