Yeteneksizim, Yeteneksizsin, Yeteneksiz
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeteneksizim, Yeteneksizsin, Yeteneksiz

Thumbs down Yeteneksizim, Yeteneksizsin, Yeteneksiz

Yeteneksiziz, Yeteneksizsiniz, Yeteneksizler
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Yeteneksiz miyiz yeteneksiz misiniz yeteneksizler mi..

Standart Cevap: Yeteneksizim, Yeteneksizsin, Yeteneksiz

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeteneksiz miyiz yeteneksiz misiniz yeteneksizler mi..
    Baksana konu açılalı cevap yok. O halde d şıkkını seçiyorum hepsi.
    Ama bir iki seneye size bi klarnet şov yapabilirim. Şimdilik evde dalgasına üflüyorum Şu an için yeteneksizlerdenim
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Kayak ta çok yeteneksizim öyle böyle değil hani o kadar ki ancak board yapabiliyorum

Edit: Hani düştüğümüz vakit yerde sürtünmenin etkisiyle bir melodi çıkartıyoruz ya oradan enstrümana geçiş yapabiliriz gibi düşünerek yazdım

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

sakatlanmama konusunda yaş itibarı ile yeteneksizim
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Kayakçılar, buraya yazmayın !

Bi yerlerimi kirmak konusunda cok yetenekliyimdir :p

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ata burda neyi vurgulamak istedim hocam?
    burada içinde Kar tutkusu taşıyan kayakçı ve boardçı arkadaşların müzik aleti çalmak konusundaki yeteneksizliğini vurguladım Sanırım bir gönülde iki sevda olmuyor
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada içinde Kar tutkusu taşıyan kayakçı ve boardçı arkadaşların müzik aleti çalmak konusundaki yeteneksizliğini vurguladım Sanırım bir gönülde iki sevda olmuyor
    yok yauvvv ben mesela klasik, akustik, elektro gitar çalıyorum. biraz da bas çalarım. 96 yılından beri çalarım ama son 2-3 senedir ayda bir gitarı elime alıyorum. askerliği de orduevinde yapmıştım. orduevinde de grup olarak müzik yapıyorduk. kanun çalan arkadaşlarla fasıl, keman çalan arkadaşla klasik batı müziği, bas+davul+vokal+gitarla pop, rock, piyasa müziği vs vs. askerde arkadaşlardan da org, keman vs çalmak için biraz ders aldım. askerlik dışında da zamanında grupla bir çok yerde çaldım barlar, tatil köyleri vs.. ama insan yaş ilerledikçe başka hobiler edinince veya arkadaş ortamında değişiklikler olunca müziği bir şekilde devam ettiremiyor (bakınız ben) o yüzden evde duran klasik gitarımı ayda yılda bir çalarım ama gitarı konuşturur flamenko çalarım zamanla elektromu, pedalları, amfimi ve diğer müzik aletlerini kullanmadığım için elden çıkardım. bi ara denk gelirse müzik yapanlar toplanıp birşeyler çalarız
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Kapalı yerde kalma korkusu olan ingilizce bildiği halde inatla Fransızca konuşan benden 30 cm daha uzun bir adamı suyun altına indirip bir sonraki sene eşi ve çocuğunu bana emanet edecek kadar yetenekli bir dalgıç eğitmeniyim.
    Snowboard konusunda henüz bir şey idda edemem. Bildiğim ancak bana yetiyor.
    -İyi sözün aslın bilen derdi bu söz nerden gelir,
    Söz aslını anlamayan sanır bu söz benden gelir...
    Facebook :Doğa TÜRK

Sayfa 1/3 123 SonSon